منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۷
شناسه خبر: 217138
گروه :خبر
image334054

محمد بنا، سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی با حضور در خانه کشتی شهید رضایی مجد بار دیگر به تشک کشتی و عرصه مربیگری بازگشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، محمد بنا، سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی که پیش از جام جهانی 2013 کشتی فرنگی از تیم ملی کناره‌گیری کرده بود، مدتی است با اصرار برخی از دوستان و نزدیکانش اقدام به شروع مجدد مربیگری و آموزش کشتی کرده است و با حضور در خانه کشتی «شهید رضایی مجد» بار دیگر به تشک کشتی و عرصه مربیگری بازگشت.

محمد بنا به دعوت محسن کاوه، مربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد که هم اکنون مدیریت خانه کشتی شهید رضایی مجد را بر عهده دارد به سالن آموزش این مکان ورزشی رفت و به حاضران آموزش داد.

 

خانه کشتی شهید رضایی مجد در تقاطع خیابان‌های شوش و وحدت اسلامی، ضلع شمال غربی واقع شده و چیزی حدود 6 هزار و 390‌ مترمربع بنا دارد. ساختمان این مجموعه 5 طبقه و شامل 2 طبقه زیرزمین است که همه فضا و امکانات ویژه ورزش کشتی در آن دیده شده است. این خانه کشتی به یک مجموعه کامل ورزشی از سالن تمرینات تا سالن مسابقات، باشگاه بدنسازی، استخر و سونا و اتاق‌های استراحت مجهز است که می‌توان از آن برای برگزاری اردوهای ورزشی نیز استفاده کرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی