منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۲
شناسه خبر: 314973
گروه :خبر
hormoz

دفتر کپکو ایران که متعلق به شرکت برق کشور کره جنوبی است امروز با حضور معاون وزیر نیرو بازگشایی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، به گفته وی این اقدام نشان از دید مثبت و دوراندیشی شرکت کپکوی کره جنوبی دارد و من باید این را اذغان کنم که در دوران پساتحریم چنین دید و شناخت عمیقی از مدیران کشورهای خارجی نداشتم.

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با بیان این‌که این اقدام می‌تواند موجب استحکام و ارتقاء ارتباط صنعت برق تهران و کپکو شود، بیان کرد: از طریق این پل ارتباطی بخش‌های خصوصی و دولتی در حوزه‌های مختلف انرژی می‌توانند با طرف کره‌ای در ارتباط باشند.

فلاحتیان تصریح کرد: این دفتر یک پل ارتباطی برای شرکت‌های ایرانی با کره جنوبی است و قطعا نقش مهمی در تسریع ارتباطات برقرار می‌کند.

وی با بیان این‌که این دفتر قانون رفت‌وآمد صنعت آب و برق را فراهم خواهد کرد، اضافه کرد: من این قول را به مدیران شرکت‌های کره‌ای می‌دهم که از هیچ کمکی برای ارتقاء همکاری ایران و کره جنوبی دریغ نخواهم کرد و ایران به‌طور کامل آمادگی خود را برای همکاری‌ها در زمینه‌ی صنعت آب و برق اعلام می‌کند.

در ادامه هو آن ایکتو مدیر عامل کپکو با بیان این‌که شرکت برق کره می‌تواند سرمایه‌گذاری خوبی را در صنعت برق ایران داشته باشد، بیان کرد: دفتر کپکو در ایران می‌تواند وضعیت اقتصادی برق ایران را توسعه دهد.

مدیر عامل کپکو با بیان این‌که بازگشایی شرکت کپکو در ایران نشانه حسن نیت ما است، گفت: امیدواریم فعالیت این دفتر بتواند زمینه‌ساز فعالیت‌های خوبی باشد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی