منتشر شده در تاریخ: شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۱
شناسه خبر: 213605
گروه :خبر
13940316000605_PhotoA

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی با بیان اینکه رفتار انگلیس پس از بسته شدن سفارتش در ایران بدتر شده‌است، گفت: اگر کسی بخواهد سفارت انگلیس در ایران را باز کند یک کار غیرانقلابی، غیرقانونی و غیرعقلانی کرده‌است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،حسین شهبازی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی، با اشاره به بازگشایی سفارت انگلیس در ایران گفت: هم از نظر اصول انقلابی، هم از نظر اصول قانونی و هم از نظر اصول عرفی و عقلانی مسیر بازگشایی سفارت انگلستان در ایران مسدود است.

وی افزود: اگر کسی بخواهد سفارت انگلیس در ایران را باز کند یک کار غیرانقلابی، غیرقانونی و غیر عرفی و عقلانی کرده‌است.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: سال 90 مجلس با تصویب ماده واحده‌ای دولت را به کاهش سطح روابط با انگلیس در حد کاردار ملزم کرد، دولتی که ادعای قانون‌مداری دارد و ادعا می‌کند در دولت قبل دولت به قانون اهمیت نمی‌داد و حال ما می‌خواهیم قانون را جاری کنیم، خیلی بد است که دست به چنین کاری زده و قانون را نادیده بگیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: متاسفانه دولت در برخی از موارد قانون را دور می‌زند. در بحث مذاکرات اصرار دارد که برجام در مسیر قانونی تصویب مجلس قرار نگیرد، در بحث فرهنگی و رسانه‌ای هم شاهد بازگشایی رسانه بی‌بی‌سی هستیم، در رابطه با انتخابات هم رئیس دولت سعی دارد جایگاه قانونی شورای نگهبان را نادیده بگیرد.

شهبازی ادامه داد: به نظر می‌رسد دولت آقای روحانی اگر به مسیرهای قانونی بازگردد و به قانون تمکین کند عمده مشکلات حل خواهد شد.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی با اشاره به خباثت‌های انگلیس علیه ایران و نقش این کشور در فتنه 88، اضافه کرد: قانون می‌گوید تا زمانی که رفتار انگلیس تغییر نکرده سفارت این کشور در ایران باز نشود. حال ما می‌بینیم رفتار انگلیس در این مدت بهتر که نشد هیچ بدتر هم شد. بنابراین بازگشایی سفارت انگلیس در ایران غلط بوده و یک کار غیرقانونی، غیر عقلانی و عرفی و غیر انقلابی است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است