منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۹
شناسه خبر: 190517
گروه :خبر

در حالی این روزها حقوق ده‌ها میلیون تومانی برخی مدیران ارشد صنعت نفت در رسانه‌ها خبرساز شده است که مسئولان صنعت نفت برجسته‌ترین استاد دانشگاه صنعت نفت را با حقوق بسیار پایین بازنشست کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از  فارس این روزها حقوق چندین میلیون تومانی برخی مدیران ارشد صنعت نفت در رسانه ها خبرساز شد، به طوری که اخیرا یکی از نمایندگان مجلس از حقوق 100 میلیون تومانی یکی ازمدیران زیر مجموعه صنعت نفت خبر داد.

بررسی های خبرنگار فارس نیز حاکی از آن است که حقوق بالا در صنعت نفت امری عادی محسوب می‌شود و اکثر مدیران میانی و ارشد صنعت نفت دارای حقوق چندین میلیون تومانی هستند.

اما با این شرایط  اخیرا یکی از برجسته ترین استادان دانشگاه صنعت نفت به نام سید جلال الدین هاشمی با حقوق 2 میلیون تومانی از دانشگاه صنعت نفت بازنشسته شد.

وی که در تاریخ 18 مهرماه سال 58 به استخدام رسمی وزارت نفت درآمده است به مدت 33 سال عضو هیئت علمی این دانشگاه بوده است.

با این شرایط بر اساس اسنادی که در اختیار خبرنگار فارس قرار گرفته است، نام برده با حقوق حدود 2 میلیون تومان اخیرا بازنشست شد.

سید جلال الدین هاشمی مدرک دکترای خود را در رشته مهندسی میکانیک از دانشگاه پنسیلوانیا در سال 1979 میلادی ( شمسی 1358) اخذ کرده است که در تاریخ 15 شهریورماه سال 72 به تایید وزارت فرهنگ و آموزش عالی وقت نیز رسیده است.

مدرک دکتری سید جلال الدین هاشمی

 

وی علاوه بر تدریس در مدت فعالیتش رئیس بسیج اساتید دانشگاه صنعت نفت نیز بوده است و در طول مدت خدمت توانست بسیاری از مدیران ارشد سابق و فعلی صنعت نفت را نیز آموزش دهد و به صنعت نفت معرفی کند.

اقدام تعجب آور مسئولان صنعت نفت کشور در بازنشست کردن این استاد برجسته با حقوق ناچیز 2 میلیون تومانی در حالی صورت می گیرد که پیش از این نیز در اقدامی مشابه تعدادی از نخبگان و بورسیه‌های تحصیلی در داخل و خارج از کشور را نیز مورد بی مهری خود قرار داده و بورسیه تحصیلی آنها را لغو کردند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است