منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۸
شناسه خبر: 290106
گروه :خبر
666350

بازرس ویژه شورای نگهبان جهت بررسی صحّت انتخابات و شکایت کاندیدهای معترض به مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد سفر خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛  یک منبع آگاه بیان کرد: قرار است در روزهای آینده بازرس ویژه ای از شورای محترم نگهبان جهت بررسی شکایات قانونی کاندید های معترض در مورد انتخابات استان به یاسوج سفر کند.

وی در پاسخ به این پرسش که چگونه برخی ها از تایید شدن صحت انتخابات استان توسط شورای نگهبان خبر می دهند، بیان کرد: شورای محترم نگهبان فقط صحّت شمارش آرای انتخابات و معرفی افراد حایز اکثریت را تایید کرده است و نه صحّت و درستی انتخابات را.

این منبع آگاه در ادامه افزود: صحّت انتخابات با صحت شمارش آرا متفاوت است و بازرسانی که به بزودی به یاسوج سفر می کنند نسبت به شکایات و اعتراض کاندیدهای معترض بررسی دقیق به عمل آورده و با بررسی مستندات، در مورد صحّت برگزاری و نتیجه انتخابات نظر خواهند داد.

وی با اشاره به این که اعتراض به نتیجه و صحّت انتخابات یکی از حقوق قانونی کاندیدها است، گفت: شورای محترم نگهبان یقیناً قانون را به درستی اجرا و حق را به حق دار خواهد رساند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر