منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۹
شناسه خبر: 192746
گروه :خبر
index

مدرس دانشگاههای حاجی آباد گفت: بازرسی از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان هسته ای خلاف قوانین بین المللی است و جزء خطوط قرمز نظام ما است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، محمد میرزاده،مدرس دانشگاههای حاجی آباد در گفتگو با خبرنگار  پیارم حاجی آباد، گفت:  اصل موضوع مذاکره در نفس خود پذیرفته شده و قابل قبول است اما مهم این است که مذاکرات چه تعاملی انجام می پذیرد و در چه مسیری ادامه پیدا می کند.

میرزاده افزود: اگر حرف از خط قرمزها بیان می شود این همان اصول دینی ماست که نباید از مسیر آن خارج شد واقعیت و یا همان فکت شیت باید روشن باشد که قرار است چه تعهداتی را بپذریم چه امتیازاتی را از دست بدهیم.

وی ادامه داد: ما مذاکره می کنیم که نشان دهیم انحرافی در برنامه هسته ای ما نیست ولی قرار نیست که اسرار علمی و نظامی را در اختیار دیگران قرار دهیم.

مدرس دانشگاههای حاجی آباد تصریح کرد: وقتی همه حرکات علمی ما در زمینه هسته ای زیر ذره بین آنهاست چه دلیلی دارد با دانشمندان هسته ای ما مصاحبه کنند و دانشمندان ما هر روز به تعداشان افزوده می شود مگر می شود ما همه را پای مصاحبه آنها ببریم، بردن دانشمندان پای میز مذاکره ضعف ما را نشان می دهد.

وی بیان داشت: آنها بخوبی می دانند که ارتباطی بین تحقیقات هسته ای ما و مراکز نظامی وجود ندارد، غربی ها  این را یک فرصت تاریخی می دانند، هرگز باور نداشتند بتوانند ایران را راضی کنند برای اثبات صلح آمیز بودن سرعت پیشرفت علمی خود را کم کنند و هر روز به  زیاده خواهی هایشان می فزایند.

میرزاده  خاطر نشان کرد: ما به تیم مذاکره کننده همان طور که رهبر فرمودند اعتماد کامل داریم و جای هیچگونه نگرانی نیست تیم هسته ای ما هوشیار است و انشاالله جلوی زیاده خواهی آنها خواهد ایستاد.

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است