منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۷
شناسه خبر: 297167
گروه :خبر
DSC07985

اکرمی معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان در چهارمین روز از تعطیلات نوروزی وارد محوطه گمرکی و کشتی حمل مسافران نوروزی گردید و از نزدیک نحوه ارائه خدمات به مسافران نوروزی را مشاهده کرد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز، بهروز اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان به همراه فرماندار و معاونین فرماندار شهرستان بندرلنگه با حضور در محوطه گمرکی و کشتی ویژه حمل مسافران نوروزی به جزیره کیش در جریان نحوه خدمات دهی به مسافران نوروزی قرار گرفتند .

DSC07985

 

 معاون اداری و مالی اداره کل گمرک بندرلنگه نیز در  این بازدید و در استقبال از معاون استاندار هرمزگان و هیات همراه ، آنان را در جریان نحوه خدمات دهی اداره کل گمرک و کارکنان این اداره کل قرار داد و از خدمات شبانه روزی کارکنان بصورت شبانه روزی خبر داد.
معاون اداری و مالی گمرک بندرلنگه همچنین در بخش دیگری از گزارش خود از تعداد پروانه های صادره گمرکی برای مسافران در بنادر لنگه ، چارک . آفتاب صحبت به میان آورد و عنوان کرد تاکنون بالغ بر 9000 پروانه گمرکی در مدت چند روزه تعطیلی به ما گزارش شده است .
انتهای پیام/ی

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است