منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۱
شناسه خبر: 242092
گروه :خبر
13940824000791_PhotoA

رئیس‌جمهور اتریش با حضور در غرفه ایران در نمایشگاه کتاب وین، از نزدیک با صنعت نشر و کتب عرضه شده بازدید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، هاینتس فیشر رییس جمهور اتریش با حضور در غرفه ایران در نمایشگاه کتاب وین, از نزدیک با صنعت نشر و کتب عرضه شده بازدید کرد.

هاینتس فیشر آثار استاد فرشچیان را یکی از آثار فاخر و شگفت انگیز عصر معاصر دانست و تاکید کرد حضور در نمایشگاه کتاب وین این فرصت را برای مردم اتریش ایجاد کرده که از نزدیک با فرهنگ, هنر و تمدن کهن ایران زمین آشنا شوند.

پانزدهمین نمایشگاه کتاب اتریش از 21 تا 24 آبان ماه سال جاری در شهر وین برپاست. موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در این دوره از نمایشگاه در فضایی به مساحت 12 متر مربع شرکت کرده است.

معرفی شهرهای ایران هم چون تهران، شیراز،کاشان،یزد، مجموعه نقاشی های استاد فرشچیان و خیام 4 زبانه از جمله عنوان کتابهایی بوده که در این نمایشگاه با استقبال مواجه شده است.

هم چنین در این نمایشگاه توسط رایزن فرهنگی ایران در اتریش قرآن به زبان آلمانی تهیه شده که به صورت رایگان در اختیار بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است