منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۹
شناسه خبر: 237974
گروه :خبر

مهاجم رئال مادرید کمی پیش از ساعت 9 صبح امروز در محل پلیس قضایی پاریس حضور یافت و بعد از آن به بازداشتگاه برده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از اه دانا؛ دادستان کشور فرانسه تایید کرد که کریم بنزما امروز (13 آبان) در اداره پلیس حضور یافت و تحت بازداشت قرار گرفت. بازداشت  وی با اتهام مشارکت در طراحی نقشه اخاذی از متیو والبوئنا مرتبط است. براین اساس، گروهی با در اختیار داشتن یک ویدیوی غیراخلاقی از والبوئنا، به اخاذی از او می‌پرداختند.
گفته می‌شود مهاجم 27 ساله تیم ملی فراسنه یکی از چهار نفری است که در ارتباط با این پرونده تحت بازپرسی پلیس قرار گرفته است.

دلیل بازداشت ستاره سرشناس فرانسوی چه بود؟

والبوئنا برای تیم لیون در لیگ یک فرانسه بازی می‌کند. کریم بنزما مهاجم رئال مادرید به علت مصدومیت در دیدار سه شنبه مقابل پاری سن ژرمن غایب بود. بنزما پیشتر نیز به دلیل مسائل اخلاقی مورد تعقیب قضائی قرار گرفته بود. مهاجم رئال مادرید کمی پیش از ساعت 9 صبح امروز در محل پلیس قضایی پاریس حضور یافت و بعد از آن به بازداشتگاه برده شد.
لازم به ذکر است، جبرییل سیسه، مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال فرانسه که چندی پیش در همین رابطه دستگیر شده بود، پس از بازجویی توسط پلیس فرانسه بی‌گناه شناخته و آزاد شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان