منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۱۶
شناسه خبر: 355824
گروه :خبر
805

رئیس اتاق اصناف بندرعباس گفت: بازار بندرعباس در حال حاضر در حجمه ناامنی قرار گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ عبدالمجید جلالی در نست هم اندیشی بازاریان که با حضور نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: بازار امروز ما یک بازار تهدید است و مامورین با اقدام به جمع آوری اجناس از مغازه ها فضایی آکنده از استرس ر ا بر جو بازار حاکم کرده اند.

وی با بیان اینکه هیچ مسئولی موافق اجرای چنین طرحی نیست، افزود: مبارزه با قاچاق کالا باید از شاخص ها دنبال شود ولی در حال حاضر می بینیم که تعزیرات حکومتی بازار را مغشوش کرده است و اسم این اقدامش را هم گذاشته مبارزه با قاچاق!

رییس اصناف بندرعباس با بیان اینکه بازاریان همواره همراه و همگام با نظام بوده اند، بیان داشت: این رویه ای که تعزیرات با عنوان مبارزه با قاچاق در پیش گرفته است غلط و غیراصولی است.

جلالی با بیان اینکه استفاده از محصولات ساخت کشورمان خواسته هر ایرانی است، بیان داشت: بازاریان به کدام ظرفیت تولیدی استان اتکا کنند؟ چه تولیدی در استان وجود دارد که بازاریان بتوانند مغازه هایشان را پر کنند؟

وی با بیان اینکه مکان صنایع تولیدی استان به تالار عروسی تبدیل شده است، اضافه کرد: ما در استان فقر تولید داریم و تا زمانی که این فقر هست ما ناگزیر به وارد کردن اجناس خارجی هستیم.

این مسوول تاکید کرد: بازاریان برای ارتزاق مجبور به فروش اجناس خارجی هستند و اسم این کار نمی شود با قاچاق جایگزین کرد.

جلالی با اشاره به پیامدهای این برخوردها، اضافه کرد: بیکاری و هرج و مرج تنها یکی از هزاران معضلی است که این اقدام می تواند داشته باشد و به دنبال آن بدنامی بازار نیز دل تجار را به درد آورده است.

رئیس اتاق اصناف بندرعباس بیان داشت: بازگشت آرامش به بازار و مبارزه اصولی با قاچاق خواسته به حق تمام بازاریان است و امید است که مسئولان امر در این رابطه تدابیری را اتخاذ کنند تا بیش از این شاهد پایین آمده کرکره های مغازه نباشیم.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است