منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۱۸
شناسه خبر: 240028
گروه :خبر
url

رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی هرمزگان با بیان اینکه میزان بارندگی در بندرعباس 31 میلیمتر بوده است، اظهار کرد:سرعت وزش باد در غرب خلیج فارس و جزایر کیش و لاوان 100 کیلومتر در ساعت بود و در اواخر شب شهرستان بندرعباس 80 کیلومتر در ساعت بود.

تربانی؛ رئیس مرکز آگاهی و پیش بینی سازمان هواشناسی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به ورود سامانه بارزشی به استان و آغاز  بارندگی ها از شب گذشته گفت: با تداوم  ناپایداری ها بارش ها نیز تا فردا ادامه دارد و باخروج این سامانه از استان شرایط جوی استان مساعد خواهد شد.

 

 

 

 

 

وی با بیان اینکه بارندگی در بندرعباس 31 میلیمتر بوده است، اظهار کرد: میزان بارش ها در شهرستان های بندرلنگه  20 میلیمتر، بستک 10 میلیمتر، پارسیان7 میلیمتر، حاجی آباد 13 میلیمتر، رودان 3 میلیمتر، و کیش 4 میلیمتر بوده است.

 

 

 

 

 

 

تربانی با بیان اینکه این سامانه از غرب استان وارد و از شرق خارج می شود و بیشترین میزان بارشها در روستاهای پارسیان رخ داده است،  افزد: در روستاهای بهده پارسیان 33 میلیمتر، کنارگان 35 میلیمتر، اشنیز16 و کوشکنار 9 میلیمتر باران باریده است.

 

 

 

 

 

وی با اشاره به سرعت 40 کیلومتر بر ثانیه باد در استان تصریح کرد: سرعت وزش باد در غرب خلیج فارس و جزایر کیش  و لاوان  100 کیلومتر در ساعت بود و در اواخر شب شهرستان بندرعباس 80 کیلومتر در ساعت بود.

 

 

 

 

 

 

رئیس مرکز آگاهی و پیش بینی سازمان هواشناسی استان هرمزگان با بیان اینکه دمای هوا در استان 2 درجه افزایش داشته است، خاطر نشان کرد: با ورود سامانه پر فشار در روزهای آینده دمای هوا تا 4 درجه سانتیگراد کاهش خواهد یافت.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی