منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۵
شناسه خبر: 217908
گروه :خبر
تگرگ-300x225-300x225

طغیان آب برخی از رودخانه های این شهرستان موجب بسته شدن راه های ارتباطی روستاها به مرکز شهرستان تا چندین ساعت شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، بارش شدید باران همراه با رعد و برق و باد شدید یک بار دیگر شهرستان بشاگرد را دربر گرفت و موجب خوشحالی مردم شد.

 

بارش رحمت الهی عصر دیروز در  بشاگرد  از ساعت 15 و 30 دقیقه شروع و تا ساعت 17 به مدت یک ساعت و نیم ادامه داشت که موجب خوشحالی مردم و همچنین طغیان آب برخی از رودخانه های این شهرستان موجب بسته شدن راه های ارتباطی روستاها به مرکز شهرستان تا چندین ساعت شد.

 

همچنین بارش شدید باران در مرکز شهرستان بشاگرد شهر سردشت باعث لغو یک بازی فوتبال در جام ولایت این شهرستان شد.

 

این موج بارندگی که طی دو روز گذشته وارد شهرستان بشاگرد شده است، پیش بینی می شود که امروز نیز ادامه داشته باشد.

 

بیشترین بارش های باران در دو روز گذشته در بخش های گوهران و گافر وپارامون و نیز شهر سردشت صورت گرفته است که موجب خنک شدن هوا در گرم ترین فصل سال شده است.

 

 

شهرستان بشاگرد در فصل تابستان میزبان بارش های پراکنده باران است و جالب اینجاست که بیشترین بارانی که در طول کل سال در این شهرستان صورت می گیرد در 3 ماه فصل تابستان است.

 

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است