منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۷
شناسه خبر: 265261
گروه :خبر
1

گرفتن جان یک انسان و از بین بردن یک خودروی سمند در دو بارندگی گذشته در کارنامه این پل ثبت شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، یکی از خطرناک ترین مکان ها در هنگام بارندگی شدید در جاده ها پل ها و آبنماها می باشند که هر لحظه احتمال ایجاد یک بحران را دارد.

با توجه به اینکه امسال در استان هرمزگان و همچنین شهرستان بستک سال پر بارانی را سپری می کنیم اما این نعمت ممکن است بدلیل برخی سهل انگاری ها و همچنین نامناسب بودن زیر ساخت ها قابلیت تبدیل به مصیبت را نیز دارند.

 

بیشترین کشته در باران های گذشته در استان هرمزگان را شهرستان رودان به خود اختصاص داده است که فقط پنج نفر در کنار پل غیر اصولی شهر زیارتعالی جان خود را از دست دادند، پلی که سال هاست در انتظار تخصیص بودجه نجیبانه در کنار رودخانه خروشان آرمیده است.

 

اگر از سمت شهرجناح به طرف روستای پای تاوه حرکت کنید ناگهان پلی را می بینید که فاقد تابلو های راهنمایی و رانند گی است و حتی بخش هایی از آن فاقد حفاظ و حفاظ های آن فاقد استحکام لازم است، پلی که برای خطرآفرینی در کمین روزهای بارانی است.

گرفتن جان یک انسان و از بین بردن یک خودروی سمند در دو بارندگی گذشته در کارنامه این پل ثبت شده است.

 

لازم به ذکر است این پل بدلیل ارتفاع پایین با آمدن سیل مسیر دهستان فرامرزان به مرکز بخش و مرکز شهرستان را مسدود می کند و قابلیت حجم آبی که از آن عبور می کند را ندارد.

 

امید است انتظار مردم منطقه به سرآید و مسئولین به فکر چاره ای اساسی برای این موضوع باشند.

2 3 4

 

 

انتهای پیام/م

 single
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی