منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۴ - ۸:۰۷
شناسه خبر: 195587
گروه :خبر
baran-02
 

در چهارمین روز از ماه رمضان:

بارش باران روزه داران بشاگرد را خوشحال کرد

بارش باران در آخرین روز از فصل بهار و چهارمین روز از ماه مبارک رمضان شهر سردشت بشاگرد را طراوت بخشید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، لحظاتی پیش بارش باران  فضای بشاگرد را معطر کرد و نوید ماه ضیافت الهی را داد، ماهی که در آن بندگان خوب خدا به عبادت معبود خویش مشغولند و دلها متوجه اوست و شیطان در غل و زنجیر است.

این بارش حاکی از آن است که این روزها مردم شهرستان بشاگرد بدلیل گرمی هوا و شرایط بد جوَی از گرمای شدید رنج می بردند که این شرایط باعث بروز مشکلات برای مردم این شهرستان به همراه داشت و با بارش این باران هوای این شهرستان به میزان زیادی کاهش یافت و موجب خوشحالی مردم به ویژه روزه داران شد.

این موج بارانی مختص یه مرکز شهرستان نبود بلکه در بخش ها و روستاهای مختلف این شهرستان از جمله شهرگوهران و گافر وپارامون هم بارید و در برخی از نقاط طغیان رودخانه ها را هم درپی داشت.

گفتنی است که میزان بارش باران در تابستان بیشتر از فصل های دیگر در شهرستان بشاگرد می باشد و مردم باید منتظر بارش های تابستانی در این شهرستان باشد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است