منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۶
شناسه خبر: 229573
گروه :خبر
باران

بارش باران پاییزی در شهرستان بشاگرد موجب طغیان رودخانه ها شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، در حالی که مردم شهرستان بشاگرد در چند هفته گذشته شاهد بارش باران نبودند امروز با بارش قطرات باران، بار دیگر مردم این شهرستان را خوشحال کرد.
بارش باران در شهرستان بشاگرد که خوشحالی و شادمانی مردم را در پی داشت باعث کاهش محسوس دمای هوا در این شهرستان نیز گردید و همچنین بسیاری از رودخانه های این شهرستان طغیان کردند.
گفتنی است که بارش باران در روز گذشته نیز اکثر مناطق شهرستان بشاگرد به ویژه بخش گوهران را در برگرفت که موجب طغیان رودخانه شهر گوهران شد.
در پی طغیان رودخانه گوهران دیروز مسیر ارتباطی مرکز شهرستان بشاگرد شهر سردشت به گوهران و قلعه گنج به مدت ۳ ساعت مسدود شد.
انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی