منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۹
شناسه خبر: 208013
گروه :خبر

رئیس پیشین باشگاه بارسلونا هنوز به مبارزه با جوزپ ماریا بارتومئو ادامه می‌دهد و ادعا دارد او ارزش‌های تیم کاتالان را زیر سوال می‌برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، خوان لاپورتا تکرار کرد از حمایت بارسلونا دست بر نمی‌دارد و نمی‌تواند بنشیند و تماشا کند که این تیم به قطر فروخته شود. وی که در انتخابات ماه اخیر این باشگاه در برابر بارتومئو شکست خورد، گفت مصمم است از این تیم برابر این فرد کاتالان (بارتومئو) حمایت کند.

وی همچنین گفت: در برابر سوء مدیریت این فرد دلایلی زیادی دارد از جمله این که او تبلیغات بازی را به قطر فروخته و بارسا اکنون در برابر تصمیمات یوفا دارد، ایستادگی می‌کند. این اشاره او به جریمه ۳۰ هزار یورویی بود که یوفا برای نصب پرچم کاتالان در انتهای بازی فینال لیگ در زمین، برای این تیم تعیین کرد.

این وکیل ۵۳ ساله افزود: ما دست بر نمی‌داریم و دلایل زیادی برای سوءمدیریت او هست. من به مبارزه ادامه می‌دهم زیرا به خاطر این آقای رئیس است که این باشگاه برای اولین بار در طول تاریخش با قانون روبه رو شده است.

وی ادامه داد: مبارزه می‌کنم تا این باشگاه به قطر فروخته نشود. مدل فعلی این باشگاه مطابق با روح ورزشی، اجتماعی و افتصادی نیست. من همان روز بعد از انتخابات هم گفتم دست از مبارزه برنمی‌دارم و با این تصور که بارسلونا بخواهد متعلق به هر کسی باشد، مبارزه می‌کنم. ما با این تفکر مقابله می‌کنیم.

لاپورتا در فاصله بین ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۰ رییس بارسلونا بود و در دوره او این تیم چهار بار لالیگا را برد و دو بار عنوان برنده لیگ قهرمانی را از آن خود کرد.

از شعارهای انتخاباتی خوان لاپورتا این بود که تلاشش را می‌کند تا نام یونیسف را بار دیگر در راس فعالیت‌های بارسا و روی لباس این تیم بنشاند. در زمانی که او ریاست این تیم را در اختیار داشت، برای نخستین بار در تاریخ این تیم توانست نام یونیسف را وارد این باشگاه کند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است