منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۸
شناسه خبر: 284540
گروه :خبر
13941127000486_PhotoA

مجمع منتقدین و نویسندگان سینمای انقلاب به ترتیب «بادیگارد»، ایستاده در غبار و سیانور را به عنوان بهترین آثار جشنواره فیلم فجر ۳۴ انتخاب کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، بر اساس نظرسنجی مجمع نویسندگان و منتقدان سینمای انقلاب که پس از سه سال برگزاری با عنوان «جبهه رسانه‌ای سینمای انقلاب» با نام جدید منتشر شده بادیگارد بهترین فیلم انتخاب شد.

بنابر این گزارش، در بین  50 نفر از منتقدین رسانه‌های جبهه انقلاب برگزار شده است امسال علاوه بر سه فیلم اول تندیس آینه به بهترین انیمیشن به محمد امین همدانی برای فیلم فهرست مقدس تعلق گرفت و بهترین فیلم سینمای امید نیز به بادیگارد رسید.

بنابر این گزارش، تندیس آینه بهترین فیلم به بادیگارد، ساخته‌ ابراهیم حاتمی‌کیا رسید که این فیلم با کسب 120 امتیاز موفق به دریافت تندیس آینه بهترین فیلم شده بود.

دومین فیلم منتخب مجمع نویسندگان و منتقدان سینمای انقلاب به فیلم ایستاده در غبار به کارگردانی محمد حسین مهدویان با کسب 90.5 امتیاز تعلق گرفت و همچنین سیانور با به دست آوردن 43 امتیاز به عنوان فیلم سوم برگزیده سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر از نظر مجمع نویسندگان انتخاب شد.

در این نظرسنجی برای محاسبه امتیازات به ترتیب اولویت به فیلم‌های اول هر لیست 3 امتیاز، فیلم دوم 2 امتیاز، فیلم سوم 1 امتیاز اختصاص یافته و در انتها امتیازات هر فیلم محاسبه شده است که جدول آن را اینجا    می‌توانید ببینید.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی