منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۶
شناسه خبر: 227099
گروه :خبر
6

با حضور سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان در نشست مودت از 50 نفر از فرماندهان پایگاهها و حوزه های مقاومت بسیج برادر و خواهر شهرستان سیریک تجلیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی سردار پاسدار ترابی در این نشست گفت: تقویت روحیه نشاط معنوی در خانواده های بسیج، ترویج سبک زندگی علوی و فاطمی بین خانواده ها و گسترش معنویت و مهر و محبت و اخلاق از جمله اهداف برگزاری این طرح دانست.
فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان ابراز داشت:آشنا شدن خانواده‌های بسیجیان با یکدیگر و همچنین آشنایی آنها با اهمیت کار فرماندهان پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج از با اهمیت‌ترین محورهای نشست مودت برشمرد.
سردار پاسدار ترابی تصریح نمود:فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج، رسالت بزرگی را در جهت اشاعه فرهنگ اسلامی، بصیرت افزایی و نشر و گسترش فرهنگ و تفکر بسیجی همراه با خانواده های خویش نیز نقش موثری در انجام این رسالت برعهده دارند.
این مسئول ابراز داشت: گستره فعالیت، تنوع نقش ها و ارتباط گسترده با قشرها و گروه های اجتماعی، ویژگی و جایگاه خاصی به سازمان بسیج بخشیده و این مجموعه نقش های محوله و پایگاه اجتماعی و مقبولیت عامی که نهاد بسیج در افکار عمومی مردم ایران از آن برخوردار گشته، زمینه را برای ایفای نقش آفرینی مستقیم و غیرمستقیم در حفظ و تقویت همبستگی و انسجام ملی بوجد آورده است.
فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان خاطرنشان کرد: فلسفه وجودی و هدف از تاسیس بسیج با استقلال و یکپارچگی ملی کشور و انقلاب اسلامی قرین شده و خاطره تاسیس این نهاد در پنجم آذرماه ۱۳۵۸ هنگام لشکرکشی ناوهای جنگی ایالات متحده آمریکا به مرزهای کشورمان با پیام امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل بسیج برای مقابله با هجوم بیگانگان، فلسفه وجودی بسیج را به نحو آشکاری در راستای سرنوشت کلی کشور و نظام سیاسی پدید آورد.
سردار پاسدار ترابی عنوان کرد: بسیج جریان و نیرویی مردمی می باشد که مبتنی بر آگاهی، تعلق خاطر و وفاداری به ارزش های برآمده از انقلاب اسلامی به شکل داوطلب و خودجوش به حرکت و رشد خود ادامه داده و خواهد داد.
وی با بیان اینکه استکبار جهانی پس از نا امیدی در جنگ تحمیلی به ایران با سازماندهی همه امکانات خود (تحریم ایران اسلامی،تفرقه بین مردم و مسئولان و تأخیر در روند بازسازی )میدان جنگ دیگری را گشوده است اظهار داشت: دشمنان نظام در تلاش اند با تبلیغات، ناکار آمدی نظام اسلامی ایران به مردم مومن این مرز و بوم القا کند که ایران اسلامی در این زمینه قطعاً بدون کمک استکبار قادر به بازسازی ایران اسلامی نخواهد بود.
سردار ترابی با اشاره به دیدگاه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی که فرمودند این هدف دشمنان اسلام است که نگذارند کشور بزرگ ما به وظایف خویش در صحنه بین المللی و در صحنه کشور خود عمل بکند اگر بین مردم اختلاف می اندازد برای همین است اگر محاصره اقتصادی را ادامه می دهد برای همین است و نمی خواهند بگذارند که این انقلاب در مرحله سازندگی به توفیق دست پیدا کند افزود: بس وظیفه بسیج در هوشیاری و بصیرت افزایی در جامعه و کمک به سازندگی جامعه نقشی بی بدیلی باید باشد.
انتهای پیام/ق

2 3 4 5 6 7 8 1

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر