منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۲
شناسه خبر: 280234
گروه :خبر
hormoz
 

من نامزد انتخابات فیفا هستم، بنابراین چنین سفرهایی برایم طبیعی است

اینفانتینو: به ایران آمدم چون یک کشور بزرگ فوتبالی است و در رتبه اول آسیا قرار دارد

دبیرکل یوفا در بدو ورود به تهران گفت: من به کشوری آمده ام که در فوتبال یک کشور بزرگ است و اکنون هم در رتبه اول آسیا قرار دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، جانی اینفانتینو، دبیر کل فیفا بامداد امروز وارد تهران شد تا مذاکراتش در مورد انتخابات پیش روی فیفا را با مسئولان فدراسیون فوتبال را مطرح کرده و چانه زنی ها در این زمینه را آغاز کند.

وی در بدو ورودش به ایران در حالی که عباس ترابیان را در کنارش می دید در مورد هدفش از سفر به کشورمان را چنین عنوان کرد: هدف اول من از سفر به تهران در وهله اول دیدن برخی از دوستان قدیمی ام هستند چون من دوستان متعددی در ایران دارم. دوستان خیلی خوبی مثل عباس ترابیان دارم که سال هاست او را می شناسم.

وی ادامه داد: علاوه بر اینها من به ایران آمده ام چون ایران به لحاظ فوتبالی یک کشور بزرگ است و در رنکینگ فیفا نیز ایران بهترین تیم آسیا است. من یک شخص کاملا فوتبالی هستم.

دبیرکل یوفا تاکید کرد: در انتخابات پیش روی فیفا بنده یکی از نامزدها هستم، بنابراین طبیعی است که به کشورهایی که در فوتبال مهم هستند از جمله ایران سفر کنم تا در مورد فوتبال بحث و گفت و گو کنیم. به چنین کشورهایی باید سفر کرد تا بتوانیم در مورد توسعه فوتبال، پروژه های فوتبالی و اینکه ببینیم چطور می توانیم کاری کنیم که فوتبال حامی فیفا باشد و فیفا هم از حامی و پشتیبان فوتبال باشد.پس در این زمینه بهتر بود به کشوری مثل ایران بیایم و با مردمی که فوتبال را می فهمند صحبت کنم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است