منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۴
شناسه خبر: 335438
گروه :خبر
13950413000022_PhotoA
 

لیگ جهانی والیبال - تهران/ در حال بروز رسانی

ایران ۲ – آرژانتین ۲ / بازی به ست پنجم کشید

دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و آرژانتین با نتیجه تساوی 2 بر 2 پیگیری شد و بازی به ست پنجم کشید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، تیم ملی والیبال ایران از ساعت 21 در سومین مسابقه خود در هفته سوم لیگ جهانی در سالن 12 هزار نفری آزادی به مصاف آرژانتین رفته است که در پایان ست اول با نتیجه 25 بر 23 به پیروزی رسید، اما در ست سوم شاگردان ولاسکو با نتیجه 25 بر 22 به پیروزی رسیدن تا کار به تساوی کشیده شود.

در ست سوم هم این آرژانتینی‌ها بود که زودتر به امتیاز 25 رسیدند تا پیروز این ست هم آنها نام بگیرند.

در ست چهارم این دیدار هم بازیکنان ایران نتیجه را به سود خود رقم زدند تا بای به ست پنجم کشیده شود.

* ست اول:

بازیکنان تیم ایران ست اول را با قدرت شروع کردند و در همان امتیازات ابتدایی فاصله را با حریف زیاد کردند به طوری که وقت استراحت فنی اول به سود ایران نواخته شد. در ادامه بازیکنان آرژانتین با استفاده از دفاع منسجم روی تور و اسپک‌های هدفمند خیلی زود امتیازات عقب افتاده را جبران کردند و به یک قدمی ایران رسیدند، اما این بازیکنان کشورمان بودند که زنگ وقت استراحت فنی دوم را نیز به سود خود به صدا درآوردند.

در ادامه ست اول بازی بسیار نزدیک و پایاپای دنبال شد، اما آرژانتینی‌ها خیلی زود نه تنها امتیازات عقب افتاده را جبران کردند بلکه در امتیاز 19 بر 18 برای نخستین بار در طول مسابقه از ایران پیش افتادند تا کار حساس‌تر از قبل دنبال شود.

این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 23 به سود ایران به پایان رسید.

ست دوم
بازی در ست دوم بسیار نزدیک دنبال شد و در مقطعی ایران و در دقایقی نیز آرژانتینی‌ها برتر بودند هر چند چربش حریف بیشتر بود، اما کار بسیار نزدیک و پایاپای دنبال شد و بازی در امتیاز 21 برابر شد، اما این بازیکنان آرژانتین بودند که به امتیاز 23 رسیدند که همین باعث شد لوزانو بلافاصله درخواست وقت استراحت کرد، اما این حربه هم افاقه نکرد و در نهایت این ست با نتیجه 25 بر 22 به سود حریف به پایان رسید تا همه چیز به تساوی کشیده شود.

ست سوم:
بازیکنان کشورمان در حالی بازی را در ست سوم آغاز کردند که نبض میدان را در اختیار داشتند و خیلی زود توانستند فاصله را با حریف زیاد کنند به طوری که صدای زنگ وقت استراحت فنی اول با امتیاز 8 بر 4 به سود ایران به صدا درآمد.
اما بازیکنان آرژانتین خیلی زود این فاصله را کم کردند و اختلاف را به حداقل رساندند تا کار در امتیاز 11 بر 10 پیگیری شود. در ادامه این بازیکنان ایران بودند که بهتر کار کردند و با رسیدن به امتیاز 16 در مقابل 12 وقت استراحت فنی دوم را در اختیار گرفتند.
بازکنان آرژانتین با سرویس‌های هدفمند و اسپک‌های قدرتمند خیلی زود نه تنها امتیازات عقب افتاده را جبران کردند بلکه در نهایت موفق شدند در ستی که حتی فاصله امتیازات آنها با ایران به 4 رسید در نهیات با نتیجه 25 بر 21 پیروز شوند.

ست چهارم:
در ست چهارم هم این ایران بود که بازی را با قدرت آغاز کردند و تایم استراحت فنی اول را با نتیجه 8 بر 6 به سود خود رقم زدند. این بازی خوب در ادامه هم پیگیری شد به طوری که مانند ست‌های قبلی ایران زودتر به امتیاز 16 رسید تا زمان دوم اسرتاحت فنی نیز با ختلاف 3 امتیاز به سود ایران باشد، اما باز هم این آرژانتی‌ها بودند که از اینجا به بعد نبض بازی را در دست گرفتند و خیلی زود امتیازات از دست داده را جبران کردند به طوری که نتیجه در امتیاز 18 برابر شد تا ادمه این ست حساس‌‌تر از قبل پیگیری شود.
در ادامه، بازی با برتری ملموس ایران پیگیری شد و در حالی‌که 23 بر 21 از حریف پیش افتاد در نهایت با نتیجه 25 بر 22 به سود ایران به پایان رسید.

ادامه دارد…

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است