منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۳
شناسه خبر: 237842
گروه :خبر
IMG_2529

نماینده بین المللی ملت اسلام در آمریکا گفت: کشور ایران به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) نقطه عطف جهان اسلام است و خواستگاه یک میلیارد و 600 میلیون مسلمان دنیا است .

اکبر محمد پری اسکات، نماینده بین المللی ملت اسلام در آمریکا در گفتگو با خبرنگار بین المللی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به وضعیت حقوق بشر در آمریکا گفت: نمایش های تلویزیون نشان دهنده سیاست و حکومت آمریکا در مورد 45میلیون سیاه پوست آمریکایی که معادل نصف جمعیت ایران است و ما نمی توانیم آن را سیاستگذاری ملی آمریکا بدانیم.

 

 

 

 

 

وی با بیان اینکه نقض حقوق بشر در آمریکا با نگرش جامعه به سیاه پوستان آغاز شد، اظهار کرد: سیاست گذاری در آمریکا به وسیله مقامات رسمی و حکومت اتخاذ می شود و مردم در انتخاب آن حقی ندارند.

 

 

 

 

 

 

پری اسکات تصریح کرد: در آمریکا یک رئیس جمهور سیاه پوست آمریکایی- آفریقایی وجود ددارد که یقینا می توان گفت باراک اوباما با افراد سیاه پوست در یک اتاق ننشسته تا سیاست هایی را که اتخاذ می کند به سمت اجرای حقوق بشر باشد.

 

 

 

 

 

وی افزود: حکومت سفید بر سیاه در آمریکا نتیجه فرهنگ و تفکر سیاست آمریکایی است که در عملا باعث کشته شدن زنان و کودکان در خیابان ها می شود.

 

 

 

 

 

این محقق آمریکایی با اشاره به رفتار دوگانه آمریکا نسبت به حقوق بشر بیان داشت: ریاکاری و دوگانگی آمریکا ریشه در موعظه دیگران دارد و بدترین نقض حقوق بشر در جامعه آمریکا رخ می دهد.

 

 

 

 

 

 

وی با بیان اینکه آمریکا صلاحیت تصمیم گیری برای دیگر کشورها نظیر سوریه را ندارد، ادامه داد: دولت آمریکا در برخورد با سیاهپوستان دچار مشکل هستند و با گذشت 400 سال از حضور سیاه پوستان در این کشور هنور قادر به حل مسائل نژادی نیست لذا صلاحیت اظهار نظر و ورودبه مسائل داخلی دیگر کشورها را ندارد.

 

 

 

 

 

 

پری اسکات با اشاره به ذهنیت شیطانی حکومت آمریکا افزود: در آمریکا حس برتری جویی اروپایی و آمریکایی نسبت به دیگر افراد وجود دارد و نگاه اسلام به افراد بر اساس رنگ پوست و نژاد نیست به همین دلیل امریکا نسبت به اسلام نگاه بدبینامه دارد و به دنبال نادیده گرفتن ایمان و دین مردم در این کشور وراج دارد.

 

 

 

 

 

 

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه (مدظله العالی) در خصوص برابری پلیس آمریکا و داعش تصریح کرد: هیچ مسلمان و فردی که به خدا و پیامبر اعتقاد دارد به شهرها و سرزمین های انسان ها حمله نمی کند و دست به کشتار زنان و مردان بیگناه نمی زند لذا این عملکرد داعش در کشورهای اسلامی همان اروپایی های سفید پوست نسبت به ما سیاهپوستان انجام می دهد و داعش الهام گرفته از پلیس آمریکا است.

 

 

 

 

 

 

نماینده بین المللی ملت اسلام در آمریکا ادامه داد: اروپایی ها به روستاهای ما حمله کردند و زندگی ها را به آتش کشیدند، زنان را مورد هجوم و تجاوز قرار دادند و ما را به بردگی کشاندند و این همان چیزی است داعش در حال انجام آن است.

 

 

 

 

 

وی با اشاره به نامه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به جوانان گفت: کشور ایران به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) نقطه عطف جهان اسلام است و خواستگاه یک میلیارد و 600 میلیون مسلمان دنیا است .

 

 

 

 

 

اکبر محمد پری اسکات با بیان اینکه آزادی در ایران برگرفته از قرآن و سنت پیغمبر است، اظهار کرد: بسیاری از مردم دنیا تصور دارند که بین زندگی مدرن و مسلمانان تفاوت دارد و نمی تواند همزیستی میان این دو وجود داشته باشد در حالی که در ایران با وجود رهبر فرزانه ای همچون آیت الله خامنه ای این رویه جریان دارد.

 

 

 

 

نماینده بین المللی ملت اسلام در آمریکا با اشاره به ایجاد اسلام هراسی در دنیا و توطئه های دشمنان اسلام برای ایجاد تفرقه بین مسلمانان دنیا خاطر نشان کرد:تفاوت های زیادی در خانه اسلام وجود دارد و دشمن مسلمانان در تلاش است تا این تفاوت ها را دامن زند لذا باید تفاوت ها را حل و فصل نماییم و به دنبال استراتژی برای مقابله با دشمن باشیم.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی