منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۱
شناسه خبر: 281767
گروه :خبر
13941124000790_PhotoA

وبگاه شبکه خبری آمریکایی در گزارشی نوشت: ایران در مراسم سالگرد پیروزی انقلابش نیز تفنگداران آمریکا را به استهزا گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، وبگاه شبکه خبری آمریکایی «ای بی سی نیوز» در گزارشی نوشت: ایران در مراسم سالگرد پیروزی انقلابش نیز تفنگداران آمریکا را مسخره نمود.

 ای بی سی نیوز نوشت: ایران در سی و هفتمین مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیز به سخره گرفتن علنی 10 تفنگدار آمریکایی را که ماه گذشته در آب‌های ایران بازداشت شدند، ادامه داد.

بر این اساس،  گروهی از مردان و دست کم یک زن  زنجیر به دست در خیابان‌های مرکز شهر تهران  در مراسم جشن پیروزی انقلاب گردانده شدند.

بر این اساس، گروهی از مردان و دست کم یک زن (به نشانه تفنگداران آمریکایی دستگیر شده) زنجیر به دست زده شده در خیابان‌های مرکز شهر تهران در مراسم جشن پیروزی انقلاب گردانده شدند. افرادی که بسیاریشان اضافه وزن داشتند، در حالی‌که دست بر پشت سر بر زمین زانو زده بودند و مردانی نیز اسلحه‌های خود را به سوی آن‌ها نشانه گرفته بودند  در این مراسم مشاهده شدند . برخی دیگر از تفنگداران آمریکایی در مراسم بازسازی شده نیز سرهایشان با پارچه پوشانده شده و با طناب به هم بسته شده بودند.

شبکه آمریکایی یاد شده در گزارش خود نوشت: جمعیت نیز برای تماشای مجدد مسخره شدن تفنگداران آمریکا در این مراسم حاضر شدند.

ای بی سی نیوز در خاتمه با اشاره به بازتاب این مراسم در  رسانه‌های ایران نوشت: رسانه‌های ایران تصاویری را که در آن یکی از تفنگداران آمریکا در حال گریستن هنگام بازداشت بود را به نمایش گذاشتند.

گفتنی است، در 12 ژانویه سال جاری 10 تفنگدار آمریکایی با رخنه به آب های ایران در جزیره فارسی واقع در خلیج فارس از سوی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حاضر در منطقه دستگیر شدند و البته با عطوفت ایران و با گذشت یک روز آزاد گشتند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند