منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۱
شناسه خبر: 175896
گروه :خبر

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران غرق شدن کشتی ماهیگیری روس را که به کشته شدن دست کم ۵۴ نفر منتهی شد، به ملت و دولت روسیه تسلیت گفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، “مرضیه افخم” سخنگوی وزارت امور خارجه با اظهار تاسف از حادثه غرق شدن کشتی ماهیگیری روس، مراتب تسلیت دولت و ملت ایران را با دولت و ملت روسیه اعلام و با بازماندگان این حادثه ابراز همدردی نمود.

در پی غرق شدن یک کشتی در شرق روسیه که شب گذشته به وقوع پیوست دست کم 54 نفر جان خود را از دست دادند و 15 نفر دیگر نیز مفقود شده‌اند.

رسانه‌های روسی اعلام کردند که این قایق حامل 132 تن بود در دریای اختسک روسیه غرق شده است.

خبرگزاری اینترفکس نیز به نقل از رئیس اداره فدرال امدادرسانی دریایی روسیه نیز اعلام کرد که امدادگران تاکنون اجساد 54 تن را از آب بیرون کشیدند و 63 تن را نیز از غرق شدن نجات دادند.

وی افزود:  15 دریانورد همچنان مفقود هستند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور