منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۶
شناسه خبر: 215031
گروه :خبر
13940604000473_PhotoA
 

کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان - بوسنی

ایران با ۳ طلا نایب قهرمان جهان شد/ دادمرز به طلا رسید

تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان، عنوان نایب قهرمانی مسابقات جهانی را از آن خود کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در پایان مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان که روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه با حضور 40 کشور در «سارایوو» پایتخت «بوسنی و هرزگوین» برگزار شد، تیم ایران توسط «پویا دادمرز» ، «امین کاویانی نژاد» و «امین میرزازاده» در اوزان 42، 58 و 100 کیلوگرم صاحب مدال طلا شد و با کسب 41 امتیاز پس از تیم روسیه عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد. روسیه با 69 امتیاز قهرمان و ترکیه با 39 امتیاز سوم شد.

تیم ایران در این رقابت‌ها با کسب سه مدال طلا، بیشترین مدال طلای کسب شده از میان 10 مدال توزیع شده بین کشورها را از آن خود کرد. تیم روسیه قهرمان این رقابت‌ها و تیم اوکراین در این رقابت ها صاحب 2 مدال طلا شدند و تیم‌های گرجستان، ازبکستان و ایتالیا نیز صاحب یک مدال طلا شدند.

در وزن 42 کیلوگرم پویا دادمرز پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر «فایل اسکندراف» از جمهوری «آذربایجان» را شکست داد. وی در دور سوم نیز با نتیجه 8 بر صفر مقابل «مصطفی ییلدریم» از کشور«ترکیه» به پیروزی رسید و راهی نیمه‌نهایی شد. دادمرز در این مرحله هم با نتیجه 3 بر یک از سد «نستور دلگادو رامیره» از کشور «مکزیک» گذشت و فینالیست شد. وی در فینال نیز از سد «ابومسلم آمایف» از کشور «روسیه» گذشت و قهرمان شد. در این وزن 20 کشتی‌گیر به روی باسکول رفته‌ بودند.

* رده بندی انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:

42 کیلوگرم: 1- پویا دادمرز (ایران) 2- ابومسلم آمایف (روسیه) 3- فایل اسکندراف (آذربایجان) و آلپامیس داستانبک (قزاقستان) 5- نستور دلگادو (مکزیک) و کنسوکه شیمیزو (ژاپن)

46 کیلوگرم: 1- تورابک تیرکاشیف (ازبکستان) 2- کارم کمال (ترکیه) 3- امیر کوتچف (روسیه) و سلطان اولژاس (قزاقستان) 5- سرگئی سیمونیان (ارمنستان) و کایتو اینابا (ژاپن) … 15- محمدجواد رضایی (ایران)

50 کیلوگرم: 1- جیووانی فرینی (ایتالیا) 2- امین سفرشایف (روسیه) 3- عبدالسمت باسار (ترکیه) و هانکاواد مجیدزاده (آذربایجان) 5- کانیت کوبانوف (قزاقستان) و مهدی محسنی نژاد (ایران)

54 کیلوگرم: 1- الکساندر هروشین (اوکراین) 2-  جانی کتسورانی (گرجستان) 3- ماکسیم نیهودا (بلاروس) و میناسیان تیگران (ارمنستان) 5- شامیل موعالیف (روسیه) و ایاتا سوزوکی (ژاپن) …  8- محمدرضا مختاری (ایران)

58 کیلوگرم: 1- امین کاویانی نژاد (ایران) 2- یاهور ولادیکا (بلاروس) 3- تامازیان ادگارد (ارمنستان) و  اندرج جینس (گرجستان) 5- تایبر لامونت (آمریکا) و ایمین کمریس (ترکیه)

63 کیلوگرم: 1- ریکادزه ارونگو (گرجستان) 2- محمد سعید (مصر) 3- پرویز نصیبوف (اوکراین) و امویان مالخاس (ارمنستان) 5- مری بیکنوف (قزاقستان) و  عبداله فاتح دیمیر (ترکیه) … 18- محمدرضا رستمی (ایران)

69 کیلوگرم: 1- الکساندر کوماروف (روسیه) 2- نوربرت داسکیویچ (لهستان) 3- اولیو گانی زادا (آذربایجان) و نیکولوز تچیکایدزه (گرجستان) 5- کریم ایلماز (ترکیه) و ابوبکر الیموف (ازبکستان) … 9- شایان عفیفی (ایران)

76 کیلوگرم: 1- دیمیتریو کیاشکو (اوکراین) 2- وازدیم هراچوخین (بلاروس) 3- آستما باراگونوف (روسیه) و ساموئل نیکو (رومانی) 5- تیمور تچکواسلیدزه (گرجستان) و سامات سالیپوف (قرقیزستان) … 16- مسلم مرادی (ایران)

85 کیلوگرم: 1- آرتور سارگیسیان (روسیه) 2- مارکوس راگینجر (اتریش) 3- بوتوند کیسمونی (مجارستان) و آروی ساوولانن (فنلاند) 5- رومان چالوپا (چک) و ایهار یاراشویچ (بلاروس) … 11- سعید یوسفی‌ (ایران)

100 کیلوگرم: 1- امین میرزازاده (ایران) 2- روبرت ایرسیک (مجارستان) 3- پاتریک کامینسکی (لهستان) و انتون ساونکون (قزاقستان) 5- ولاری ایوانوف (بلغارستان) و اولیگ اخانوف (روسیه)

* رده بندی تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

1- روسیه 69 امتیاز

2- ایران 41 امتیاز

3- ترکیه 39 امتیاز

4- گرجستان 38 امتیاز

5- قزاقستان 35 امتیاز

6- ارمنستان 33 امتیاز

7- آذربایجان 32 امتیاز

8- بلاروس 32 امتیاز

9- اوکراین 30 امتیاز

10- قرقیزستان 22 امتیاز

*نتایج سایر فرنگی کاران کشورمان در روز دوم به شرح زیر ابود:

در وزن 46 کیلوگرم که 19 کشتی‌گیر حضور دارند، «محمدجواد رضایی» پس از استراحت در دور اول در دور دوم مغلوب «آتمیر کوتچف» از روسیه شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله بعد، از گردونه مسابقات کنار رفت.

در وزن 69 کیلوگرم «شایان عفیفی» در دور اول با نتیجه 10 بر 2 «جاکوب آلار» از آمریکا را شکست داد. وی در دور دوم نیز با نتیجه 2 بر 2 از سد «یورو یائوهنی» از کشور «بلاروس» گذشت، اما در دور سوم با نتیجه یک بر یک مغلوب «نوربرت دازکِویچ» از کشور «لهستان» شد که با توجه به حضور حریفش در فینال به گروه بازنده‌ها رفت تا برای کسب مدال برنز مبارزه کند. وی در این مرحله مقابل «نیکولاز تچیکادزه» از کشور«گرجستان» شکست خورد و به دیدار رده‌بندی نرسید.

در وزن 76 کیلوگرم که 25 کشتی‌گیر وزن‌کشی کردند، «مسلم مرادی» در دور نخست با نتیجه 4 بر 2 مغلوب «رای هایاشی» از ژاپن شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله بعد از گردونه مسابقات کنار رفت.

در وزن 85 کیلوگرم «سعید یوسفی» در دور نخست با نتیجه 6 بر 4 «اصلان کولی‌یف» از ترکمنستان را شکست داد، اما در این مرحله با نتیجه 6 بر 4 مغلوب «دیمیتار هریستوف» از بلغارستان شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله بعد از گردونه مسابقات کنار رفت. در این وزن 24 کشتی‌گیر حضور داشتند.

در روز نخست این رقابت‌ها «امین کاویانی‌نژاد» و «امین میرزازاده» در اوزان 58 و 100 کیلوگرم صاحب مدال طلا شده بودند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است