منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۷
شناسه خبر: 265987
گروه :خبر
hormoz

وزیر بهداشت در بازدید از بیمارستان رسول‌الاعظم لبنان گفت: ایران از هر گونه کمک در زمینه‌های آموزشی، بهداشتی، دارویی و تجهیزات‌پزشکی به لبنان دریغ نمی‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به قل از راه دانا،  سید حسن هاشمی در حاشیه بازدید از بیمارستان رسول‌الاعظم لبنان با اشاره به تحصیل برخی پزشکان متخصص این بیمارستان در ایران، اظهار امیدواری کرد دانش و مهارت پزشکی لبنان ارتقا بیشتری یابد.
وزیر بهداشت، کار در حوزه پزشکی را افتخار بزرگی برای سپیدپوشان دانست و افزود: باید قدر فرصت‌هایی را که خداوند برای خدمت به مردم در اختیار ما قرار داده بدانیم. معتقدم خداوند برای کسانی که برای کاهش آلام بیماران قدم برمی‌دارد اجر بزرگی در نظر می‌گیرد.

وزیر بهداشت در ادامه با اشاره به رشادت‌های مجروحان جوان لبنانی، « مقاومت» را تنها راه حیات مسلمانان در برابر فتنه‌گرانی دانست که در منطقه به نام دین، اسلام و قرآن ، اصل و اساس دین را مورد هدف قرار داده اند.

هاشمی حمایت از جنبش‌مقاومت در لبنان را باعث افتخار همه ایرانیان دانست و با اشاره به حضور شهید چمران در جنوب لبنان گفت: احساس می‌کنم خون‌هایی که در آن زمان به زمین ریخته شد با گذشت زمان به ثمر نشسته است.

هاشمی همچنین در پاسخ به دعوت همتای لبنانی و در راس هیاتی از مقامات ارشد وزارت بهداشت و سرمایه‌گذاران و مدیران شرکت‌های ایرانی حوزه غذا، دارو و تجهیزات پزشکی وارد بیروت پایتخت لبنان شد.

وزیر بهداشت در حال حاضر در سوریه به سر می‌برد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است