منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۳
شناسه خبر: 202119
گروه :خبر

برخی از طرح‌های دکوراسیون هزینه‌های زیادی را به شما تحمیل می‌کنند اما در میان آنها ایده‌های کم‌ هزینه نیز وجود دارد که خانه شما را منحصر بفرد و چشمگیر می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، اگر ساعت‌های زیادی صرف تزیین خانه خود می‌کنید اما همچنان فضای خانه‌ شما کسل‌کننده به نظر می‌رسد، می‌توانید از طرح‌هایی که در اینجا برای‌ شما آورده ایم، ایده بگیرید.
برخی از این طرح‌های دکوراسیون هزینه‌های زیادی را به شما تحمیل می‌کنند، اما در میان آنها ایده‌های کم‌هزینه نیز برای آنها که نمی‌خواهند هزینه زیادی بپردازند، وجود دارد. این طرح‌ها خانه شما را منحصر بفرد و چشمگیر می‌کنند. حتی برای آنها که در خانه‌های نقلی آپارتمانی زندگی می‌کنند، ایده‌های خوبی وجود است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت