منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۶
شناسه خبر: 308143
گروه :خبر
دانلود
 

اتعقاد تفاهم نامه دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس و کمیته امداد امام خمینی (ره)؛

ایجاد ۴ هزار طرح اشتغالزایی و فرصت شغلی برای مددجویان هرمزگانی/ دانشگاهها بعنوان مغز متفکر باعث توسعه جامعه می شوند

تفاهم نامه همکاری آموزشی، پژوهشی وفرهنگی مابین کمیته امداد امام خمینی(ره)استان هرمزگان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس منعقد و امضا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛ مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان در دومین نشست  مشترک دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس و اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: بیش از 56 هزار خانوار مددجو در هرمزگان تحت پوشش کمیته امداد هرمزگان هستند که نزدیک به 36 هزار خانوار را زنان سرپرست خانواده تشکیل می دهند و از خدمات این نهاد مقدس بهره می‌برند.

 

  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان موصلی ایجاد فرصت های شغلی توسط کمیته امداد را یکی از مهمترین راههای درآمد زایی خانواده های تحت پوشش اعلام کرد و افزود: نزدیک به 4 هزار طرح اشتغالزایی و فرصت شغلی برای مددجویان ایجاد شده تا از این طریق بتوانند امرار معاش کرده و ارتقا پیدا کنند.

وی با اشاره به طرح پیشنهادی این اداره کل در راستای ایجاد تفاهم نامه همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نیاز امروز جامعه به پژوهش و تحقیق و حرکت در راستای توسعه علمی و عملی بر هیچکس پوشیده نیست و دانشگاه ها به عنوان مغز متفکر جامعه باید با ارائه راهکارهای علمی و پژوهشی جامعه را به سمت توسعه همه جانبه سوق دهند.

موصلی یادآوری کرد که استفاده از پتانسل های دو طرف می تواند از جامعه فقر زدایی نماید و راه رشد و بالندگی را در جامعه هموار سازد.

مهدی باقری، رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس نیز با اشاره به فعالیت های این دانشگاه در حوزه های علمی و پژوهشی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی افتخار دارد به عنوان بزرگترین موسسه آموزش عالی در کشور و استان هرمزگان به هموطنان گرامی خدماتی را ارائه دهد.

وی  افزود: استفاده از پتانسیل های استادان مجرب در حوزه های اجتماعی ، اقتصادی ، روانشناختی و… می تواند کمک شایان توجه ای به حوزه فقر زدایی و ایجاد نشاط و شادابی در جامعه داشته باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس با بیان اینکه این دانشگاه در سراسر استان از توان تخصصی بالایی برخوردار است تصرح کرد: این واحد دانشگاهی  آماده امضای تفاهم نامه با سازمان ها، نهادها ، ادارات و… است تا بتواند خدمات علمی و پژوهشی با کیفیت بالا به آنان ارائه نماید.

در ادامه این نشست نیز معاونان و مدیران حوزه های مختلف با ابراز نظر خود خواستار امضای این تفاهم نامه همکاری شدند و اظهار امیدواری نمودند تا این حرکت بتواند به ارائه خدمت به جامعه منتهی شود.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است