منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۸
شناسه خبر: 302684
گروه :خبر
faeb3619-0017-4837-99e4-f7b5bb03bab2 - Copy

فرماندارویژه میناب ایجاد روحیه نشاط و امید در بین بانوان را یکی از برنامه های اصلی با رویکرد تکمیل پروژه های عمرانی ورزشی برای بانوان برشمرد و گفت: این مهم از طریق برنامه های فرهنگی و اجتماعی هدفمند و مفید میسر می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از خبرنگار اجتماعی میناب جنوب،علیرضا پاکدامن فرماندار ویژه شهرستان میناب اولین جلسه کارگروه تخصصی امور بانوان و خانواده شهرستان با اشاره به نامگذاری سال 95 توسط مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ، شیوه زندگی حضرت علی (ع) و فاطمه(س) را الگوی بی نظیر برای خانواده ها در توجه و عمل به اقتصاد مقاومتی در سطح خانواده و جامعه دانست.

پاکدامن در ادامه اظهار داشت: موضوع اقتصاد مقاومتی تنها یک شعار و رهنمود نیست بلکه دستورالعملی  برای داشتن جامعه ای اباد با اتکا بر توان داخلی و بهره بردن از ظرفیتهای بین المللی است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب اذعان داشت: در این راه نیز دولت خدمتگزار تدبیر و امید برنامه ریزی های اجرایی خوبی را از قبل انجام داده و تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی نیز در همین راستا می باشد.

 

وی در ادامه با اشاره به سخنان ریاست جمهور مبنی بر اینکه سال جاری سال امید و تلاش برای ایجاد ایرانی شایسه ملت گفت : یکی از وظایف کارگروه امور بانوان شهرستان برنامه ریزی و تدوین دستورالعمل های اجرایی برای تحقق این رهنمود دانست تا در پایان سال که مقارن با ولات حضرت فاطمه (س) می باشد اقدامات وخدمات مناسب و در خور شان بانوان و خانواده های مینابی را انجام داده باشیم .

 

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب خاطر نشان ساخت : بایستی در برنامه ریزی ها و اقدامات توجه بر ایجاد و تزریق روحیه امید و نشاط در بین جامعه و خانواده ها باشد که این مهم از طریق برنامه های فرهنگی و اجتماعی هدفمند و مفید میسر می باشد.

 

وی تکمیل پروژه های عمرانی ورزشی تکمیل سالن های ورزشی را یکی از رویکردهای اصلی در توجه به نقش و امور بانوارن شهرستان عنوان کرد و گفت: نقش بانوان در جامعه و لزوم توجه ویژه به ورزش بانوان غیر قابل انکار است

 

فرماندار ویژه شهرستان میناب با تاکید بر ارائه آموزش های خانواده به خانواده ها از طریق ارائه آموزش به بانوان در تمام سطح شهرستان افزود:  برگزاری نشست ها و جلسات بررسی اندیشه ها و دیدگاهها و سیره زندگی حضرت فاطمه (س) برای پیشبرد امور کمیته امور بانوان مفید و موثر است.

 

فیروزه میرابی مشاور فرماندارویژه میناب در امور بانوان و خانواده با ارائه گزارش اقدامات و عملکرد این کمیته در سال 94 ابراز امیدواری و گفت:  با برنامه ریزی دقیقتر و همکاری همه دستگاههای اجرایی بتوان به اهداف خود در خصوص ارتقا رفاه و پیشرفت جامعه زنان و خانواده شهرستان دست یابیم.

 

لازم به ذکر است در پایان این جلسه از تمام اعضای کارگروه امور بانوان شهرستان میناب با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تقدیر شد.

 

اولین جلسه کارگروه تخصصی امور بانوان و خانواده شهرستان میناب به ریاست علیرضا پاکدامن معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب با حضور اعضای کمیته امور بانوان و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی