منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۴
شناسه خبر: 264063
گروه :خبر
index

رئیس دانشگاه آزاد واحد هرمز گفت: دولت عربستان در راستای بستن سفارت ایران شتاب زده عمل کرد و قصد ایجاد فرافکنی در جهان داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز مسعود سالاری رئیس دانشگاه آزاد واحد هرمز در گفتگو با  یایگاه اطلاع رسانی هرمزپرس با اشاره به اخراج سفیران ایران از عربستان گفت: بستن سفارت ایران مطابق با سیاست رژیم صهیونیستی و  آمریکا است  که اتحادیه اروپا از این اقدام عربستان اظهار نارضایتی و امکان وقوع جنگ فرقه ای را پیش بینی کردند.

رئیس دانشگاه آزاد واحد هرمز با اشاره به جنگ های اخیر در سوریه و یمن اظهار کرد: با توجه به اینکه سوریه از کشورهای پیشتاز در جبهه مقاومت است اما دولت عربستان با حمایت از داعش و گروههای تکفری اقداماتی را علیه جبهه های مقاومت در منطقه  انجام می دهد که با رژیم صهیونیست هم راستا شده است.

سالاری تصریح کرد:  دولت عربستان با اعدام شیخ نمر درصدد ایجاد جنگ فرقه ای در منطقه و سوق دادن اختلافات داخلی درون آل سعود  به سمت ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی است.

وی با بیان اینکه با توجه به اینکه مسئولین دولت ایران این عمل عربستان را محکوم کردند، افزود: اقدامات اخیر قابل پیش بینی بود و به ضرر دولت عربستان تمام می شود چون کشورهای اطراف عربستان در کوتاه مدت از آن حمایت خواهند کرد.

رئیس دانشگاه آزاد واحد هرمز خاطرنشان کرد: آل سعود مرتکب جنایت شد که حتی به مردم و علمی کشور خود رحم نمی کند اما در راستای بستن سفارت ایران شتاب زده عمل کرد و قصد ایجاد فرافکنی در جهان داشت و بهترین عکس العمل این بود که ایران سفیران عربستان را از کشور خارج می کرد.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است