منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۶
شناسه خبر: 365886
گروه :خبر
71319

کارشناس مسائل سیاسی اظهار کرد: حل مشکلات کشور نه تنها در گرو مذاکره با آمریکا نیست بلکه باید از تعامل ساده لوحانه با آمریکا پرهیز کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس، مهدی فیروزکوهی، کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اهداف دشمنان انقلاب اسلامی ایران به ویژه آمریکا که رأس استکبار جهانی است، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی به بهانه مذاکره با ایران از طریق تشکیل شرکت های چند ملیتی درصدد ورود نهادهای قدرت و ثروت در راستای ایجاد وابستگی بیشتر کشور به بیگانگان است.

وی افزود: دشمنان سعی می کنند با بهره گیری از دو محور قدرت و ثروت به هدف پلید خود  که همانا براندازی و شکست انقلاب اسلامی است، دست پیدا کنند.

کارشناس مسائل سیاسی اظهار کرد: از آنجایی که آمریکا با استفاده از سیاست های مختلف خود نتوانسته است در کشور ایران به نتایج دلخواه خود برسد بنابراین برای حضور نرم در ایران در مذاکرات صحبت از  باب تعامل با ایران را به میان می آورد.

فیروزکوهی با اشاره به برنامه های گسترده دشمنان در پروژه نفوذ در سطح دانشگاه تصریح کرد: امروز دشمنان دریافته اند که اگر بخواهند در جامعه ای رخنه کنند باید بر افکار آنها مسلط باشند بنابراین فضای دانشگاهها بهترین مکان و فضا برای نیل به اهداف دشمن است.

وی با بیان اینکه ایجاد اختلاف و نفوذ در منطقه دو راهبرد اساسی آمریکا برای حضور در منطقه و به دست آوردن آبروی ازدست‌رفته است، افزود: با توجه به اینکه جوانان مخلص با روحیه انقلابی در جامعه دانشگاهی وجود دارد بنابراین بایستی به جوانان انقلابی اعتماد کرد و عرصه های مدیریتی را به آنان واگذار نمود تا روحیه انقلابی و استکبار ستیزی در دانشگاه ها نهادینه گردد.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به بدعهدی های متعدد آمریکایی تاکید کرد: تجربه ۳۷ ساله انقلاب اسلامی و پرونده های مختلف ایران و بسیاری از کشورها در ارتباط با آمریکا نشان دهنده این است که حل مشکلات کشور نه تنها در گرو مذاکره با آمریکا نیست بلکه باید در تعامل با آمریکا از نگاه ساده لوحانه پرهیز نمود.

وی افزود: کاسته شدن از احترام پاسپورت ایرانی و پر شدن سانتریفیوژها با سیمان، قرارداد FATF و برجام ،نتیجه اعتماد به آمریکایی ها است.

فیروزکوهی تصریح کرد: تاکیداساسی مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  پرهیز از افراطی گری در تفکر و آرمان بسیج ، شناسایی راههای نفوذ دشمنان و تبیین فلسفه قیام عاشورا در ارکان جامعه به عنوان ضرورت فعلی بسیج است که باید این رهنمودها سرلوحه برنامه ها قرار گیرد .

کارشناس مسائل سیاسی با  اشاره به شرایط خاص موجود در منطقه خاطرنشان کرد: باوجود اوضاع و شرایط حساس کنونی ایران اسلامی از امنیت بالایی برخوردار است که این امنیت مرهون تلاش های بی وقفه مسئولین نظامی و انتظامی و حضور آگاهانه مردم و بسیجیان در برنامه های مختلف سیاسی و اجتماعی است.

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت