منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۵۲
شناسه خبر: 346978
گروه :خبر
1

معاون فرماندار بستک، ایثارگران را نماد واقعی حق گرایی و استقامت دانست و گفت: این نماد، نمادی با ارزش و سرمایه ملی برای کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، محمد احمدی معاون فرماندار بستک در مراسم گرامیداشت بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، ایثارگران را نماد واقعی حق گرایی و استقامت دانست و گفت: این نماد، نمادی با ارزش و سرمایه ملی برای کشور است.

وی ملاقات آزادگان را مایه مباهات دانست و اظهار کرد: پیگیر اخبار و مشکلات این عزیزان از طریق مشاورین خود می باشم و با نهایت توان برای رفع مشکلات آنها اقدام می نمایم، نمی توان ایثار آزادگان را با زبان ساده تقدیر کرد. آزادگان نزد خداوند و رسولش عزت خاص دارند و صبر خانواده های آنها جای تجلیل دارد.

احمدی افزود: سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و همچنین بازگشت به آغوش خانواده های خود را پس از تحمل سالها اسارت و شکنجه در اردوگاه های عراق، گرامی می داریم. استقامت و مقاومت آنان در دوران اسارت ستودنی است.

معاون فرماندار بستک در پایان تاکید کرد: امروز آسایش و امنیت در جامعه مرهون فداکاری های ایثارگران در جبهه های حق علیه باطل است و آزادگان ذخیره بزرگ و یک ثروت عظیم انسانی هستند.

گفتنی است در این مراسم چند تن از آزادگان به بیان خاطرات خود از زمان اسارت پرداختند و در پایان با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از آزادگان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

 

 

IMG-20160815-WA0002

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی