منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۸
شناسه خبر: 279661
گروه :خبر
13941010000230_PhotoA

دبیرکل جامعه روحانیت با بیان اینکه خیلی‌ها از رهبر انقلاب بخاطر ایستادگی ایشان ناراحتند و برنامه دارند که کسی بر سر کار بیاید که شجاعت لازم را نداشته باشد، گفت: باید برای مجلس شورای اسلامی و خبرگان نمایندگانی انتخاب کنیم که از آمریکا نترسند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز طی سخنانی در جمع مردم در مسجد جامع نارمک اظهار داشت: مردم ما در دوران پیش از انقلاب در جهل فرو رفته بودند و آمریکا و انگلیس دو نوکر به نام رضاخان و محمد رضا شاه را در ایران حاکم کرده بودند.

آیت‌الله موحدی کرمانی تصریح کرد: امام با حضور خود اوضاع ایران را دگرگون کردند و انقلاب اسلامی به مردم و جامعه ایران عزت و استقلال داد.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز خاطرنشان کرد: باید برای مجلس خبرگان و شورای اسلامی نمایندگانی انتخاب کنیم که از آمریکا نترسند و نگویند که نمی شود مقابله کرد.

وی گفت:‌ تاکید رهبری بر روی خبرگان بی دلیل نیست؛ وای بر روزی که انتخاب یک عالمی صورت گیرد که قدرت تصمیم گیری نداشته باشد، خیلی ها از رهبر انقلاب بخاطر ایستادگی ایشان ناراحتند و برنامه دارند که کسی بر سر کار بیاید که شجاعت لازم را نداشته باشد.

آیت‌الله موحدی کرمانی با تاکید بر اینکه اگر نمایندگان خبرگان و مجلس بترسند، باخته‌ایم افزود: اطلاع رهبری از توطئه های آمریکا از همه بیشتر است و به همین دلیل می گویند که آمریکا می خواهد برگردد.

وی تصریح کرد: رای شما به نمایندگان مجلس سرنوشت کشور را برای چهار سال رقم می‌زند و می‌تواند مجلسی مطیع رهبری بسازد نه مجلسی مزاحم رهبر که هر روز یک بازی در بیاورد.

رئیس شورای ائتلاف اصولگرایان تاکید کرد: نگوئید در لیستی که افراد متدین تهیه کرده اند چند نفر را نمی‌شناسیم و رای نمی‌دهیم، بلکه به افرادی که آن لیست را تهیه کردند اعتماد کنید.

وی ادامه داد:‌ افرادی که دغدغه انقلاب دارند، تک تک افراد و سوابق و عمل و دینداری اعضای لیست را بررسی و لیستی تهیه کرده اند که در وقت خود به شما ارائه می دهند.

آیت‌الله موحدی کرمانی با بیان اینکه امیدوارم لیستی که تهیه و کامل شده مورد رضایت امام زمان باشد، افزود: از مردم می‌خواهم که اگر به لیستی اعتماد کردند، به کل آن رای دهند.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز اضافه کرد: دشمن منتظر است که پشتیبانی مردمی از انقلاب کم شود ولی وقتی می‌بیند که مردم هنوز پشت انقلابند و همه پای صندوق رای می آیند، ناامید می‌شوند.

وی تصریح کرد:‌ اگر مشارکت مردم در انتخابات ضعیف باشد، امنیت کشور به مخاطره می‌افتد و اقتدار ایران به حضور پای صندوق رای است و شرکت نکردن در انتخابات جفا و گناه خواهد بود و شرکت کردن در انتخابات و به فرد اصلح رای دادن نیز از عبادت های بزرگ محسوب می‌شود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی