منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۷
شناسه خبر: 220155
گروه :خبر
13940623000170_PhotoA
 

معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت:

اگر مفقودین جزو جانباختگان باشند شناسایی آنها زمان‌ می‌برد

معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت گفت: طبق اطلاعات جمع‌آوری شده و شواهد و قرائن، متأسفانه این سه نفر در نقطه مرکز حادثه بوده‌اند و اگر این افراد جزو جانباختگان باشند شناسایی آنها زمان‌بر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حمید محمدی از ادامه جستجو برای یافتن سه نفر باقی‌مانده از مفقودین حادثه مکه مکرمه خبر داد و اظهار داشت: طبق اطلاعات جمع‌آوری شده و شواهد و قرائن، متأسفانه این سه نفر در نقطه مرکز حادثه بوده‌اند و از آنجایی که حادثه وسیع، تلخ و ناگوار بوده است، اگر این افراد جزو جانباختگان باشند شناسایی آنها زمان‌بر است.

وی با بیان اینکه در این حادثه در مجموع، 11 زائر ایرانی مفقود شده‌اند، گفت: مجموع قربانیان این حادثه 8 نفر، مفقودین 3 نفر و مجروحین 7 نفر است. همچنین مشکلی در مورد مجموعه حجاج ایرانی نداریم و همه حجاج الحمدلله در سلامتی به سر می‌برند.

معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت با اعلام اینکه همه مجروحین حادثه از مراکز درمانی مرخص شده‌اند، تصریح کرد: خانواده مجروحین، مفقودین و جانباختگان در جریان جزئیات هستند و اسامی این افراد در سایت‌های رسمی سازمان قرار دارد و جای نگرانی برای سایر حجاج نیست.

وی خاطرنشان کرد: تیم‌های امداد لحظه به لحظه در نقاط مختلف در حال جست‌وجو هستند و در صورت یافتن مفقودین، آن را از طریق رسانه‌ها به اطلاع هموطنان عزیزمان می‌رسانند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی