منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶
شناسه خبر: 344553
گروه :خبر
946318_534

حاج رجب محمد زاده جانباز 70 درصد از ناحیه سر و صورت مجروح شده در تاریخ ۱۴ مرداد به جمع یاران شهیدش پرکشید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مکران نیوز جانباز سرافراز حاج رجب محمد زاده در سال 66 در منطقه ماووت عراق در اثر اصابت خمپاره از ناحیه سر و صورت مجروح شد ظهر پنجشنبه پس از تحمل عمری درد و رنج به فیض عظمای شهادت نائل آمد و به یاران و همرزمان شهیدش پیوست.

حاج رجب کسی بود که تنها آرزوی خود را در دنیا سلامتی و نه خانه و نه ماشین و… ندانست بلکه تنها آرزوی خود را دیدار با مقام معظم رهبری در 11 فرودین 94 با آرزوی خود که دیدار با مقام معظم رهبری بود رسید .

حاج رجب معروف به بابا رجب در طول زندگی خود نه از کسی و مسئولی گله و گلایه نکرد و نشان داد که برای خدا مجاهدت کرده و در راه خدا نیز جانباز شد.

بابا رجب کسی بود که 26 بار تحت عمل جراحی قرار گرفت تا سلامتی نسبی را بدست آورد که باز هم در غذا خوردن و آشامیدن دچار مشکل بود و به سختی صحبت می کرد.946321_502

بابا رجب کسی بود که سالیان سال از خانه ی اجاره ای خود بیرون نیامد که بچه ها و فرزندان نازک نارنجی ما از دیدن چهره اش نترسند و به قول ما دچار استرس و شوک عصبی می شوند .

بابا رجب به جبهه رفت تا آسایش و امنیت را به ایران اسلامی ارمغان بدهد که به ازای از دست دادن زیبایی چهره و سلامتی اش تمام شد.

بابا رجب کسی است که برای درمان  به تهران آمده بود گاهاً حتی رستوران ها نیز اجازه ورودش نمی دادند.

حاج رجب کسی بود صورت ش را مقام معظم رهبری در 11 فرودین94 بوسه باران کرده بود.

حاج رجب خانه نداشت و مستاجر بود و به راستی سرمایه ای از انقلاب بود نه مدیرانی با حقوق های نجومی کثیف که مزد کارهای انجام نداده و هزینه های پزشکی و دانپزشکی و پول اوقات فراغت و موبایل خود را از بیت مال می گیرند.

بابا رجب کسی بود که شکایت خانه نشینی اش را به کسی نکرد اما آن مدیر عامل بانک فلان با فیش نجومی اش که پس از افشاگری میخواست به بانکی جهانی شکایت کند یادتان که هست و خوب می دانید که بابا رجب فیش هم نداشت که شکایت ببرد.

برخی مدیران فیش های نجومی جانبازی بابا رجب را داشته اند فیش حقوقی شان چقد بود؟

 

انتهای پیام/

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند