منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۷
شناسه خبر: 224439
گروه :خبر

آقای روحانی، توقع این بود که برای التیام بخشیدن به اضطراب و مصیبتی که افکار عمومی درگیر آن است، سفرتان را نیمه تمام می گذاشتید اما حالا که ماندید، همه منتظرند بشنوند از تریبون سازمان ملل چگونه از ناتوانی آل سعود در رسیدگی به میهمانان خانه خدا سخن خواهید گفت، چگونه از حقوق ملت داغدار ایران دفاع خواهید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ حجت الاسلام رسایی عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی قم، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: شاید اگر روزی که به نماینده معرفی شده دولت یازدهم برای سازمان ملل ویزا ندادند، دولت محترم کوتاه نمی آمد، شاید اگر روزی که جان کری برای توقف کشتی یمن، تلفنی با آقای ظریف سخن گفت و نتیجه گرفت، پاسخ دندان شکن می شنید، شاید اگر… امروز اینگونه به هیات سیاسی کشورمان اهانت نمی شد و در حالی که حجاج زیادی به شهادت رسیده اند و تعداد زیادی مجروح و تعداد کثیری مفقود شده اند، اینگونه در برابر سعودی ها هم منفعل نبودیم و کاسه چه کنم چه کنم دست نمی گرفتیم.

آقای روحانی، توقع این بود که برای التیام بخشیدن به اضطراب و مصیبتی که افکار عمومی درگیر آن است، سفرتان را نیمه تمام می گذاشتید اما حالا که ماندید، همه منتظرند بشنوند از تریبون سازمان ملل چگونه از ناتوانی آل سعود در رسیدگی به میهمانان خانه خدا سخن خواهید گفت، چگونه از حقوق ملت داغدار ایران دفاع خواهید کرد و پاسخ قاطعانه ای به کارشکنی و توهین سعودی ها خواهید داد. امیدوارم همچون دو سال گذشته در برخورد با آل خبیث سعودی، دچار لکنت زبان نباشید.

لطفا چشم های گریان ملت داغدار ایران را با نطقی عزتمندانه التیام ببخشید. بی تردید در این صورت، نیمه تمام نگذاشتن چنین سفری برای افکار عمومی قابل پذیرش است.

لعنت بر آل خبیث سعود

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی