منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۲
شناسه خبر: 265683
گروه :خبر
photo408296672698935406_329072

این روزها هر جا محفل عزا یا عروسی برپاست رجال سیاسی قدیم و شاید آینده با هیات همراهی عریض و طویل آنجا حاضر می شوند و به مراسم رونق می دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل ، در یادداشت ذیل به بررسی حضور کاندیدا های انتخابات در مجالس مختلف می پردازد.

تا حالا دقت کرده اید آدمهای معروف یا پولدار که می میرند چه تشییع و تدفین شلوغ و باشکوهی دارند،تاج گلهای بزرگ و مجلسی،شام یا ناهارعالی توی یک رستوران،هتل یا باغ.

حالا فکر کنید یک بدبخت بیچاره ایی هم بمیرد که از سر فقر بستگانش نمی دانند خوشحال باشند یا ناراحت.خوشحال باشند که یک نان خور کمتر یا خرج دوا و دارویی کمتر یا عذا بگیرند برای مخارج کفن و دفن و قیمت قبرو….

البته عروسی ها هم همینطور است پولدارها که بماند، اما فقرا نمی دانند سنت رسول را به جا آورند و مزدوج شوند یا فکر خرج و مخارج عروسی و بدبخت کردن یک نفر دیگر باشند.

گذشته از همه این حرفها ،این روزها هر جا محفل عزا یا عروسی برپاست رجال سیاسی قدیم و شاید آینده با هیات همراهی عریض و طویل آنجا حاضر می شوند و به مراسم رونق می دهند.

و هر کس نسبت شان را با مرحوم یا عروس و داماد می پرسد یک جورایی فامیل و آشنا در می آیند مثل نسبت حضرت آدم به تمام آدمهای روی کره ی زمین.

گاهی حضورشان آن قدر پر برکت است که خانواده مرحوم نگران مراسم هفتم و چهلم نیستند.یا عروس و داماد خوش بینانه نگران آینده ایی که قرار است این آقایان معجزه کنند نیستند و داماد با افتخار لبخند می زند و با آنها سلفی می گیرد.

photo408296672698935406_329072

و اینجاست که مهم نیست از کدام طبقه جامعه باشی ،اگر پولدار باشی که گاهی هزینه تبلیغات و محافل آقایان را هم متقبل می شوی برای آینده ایی که زیادی به آن خوش بینی اگر هم فقیر باشی به خاطر شریک شدن در غم و شادی ات یک رای تقدیمش می کنی شاید او یا ، خودت نمک گیر شوید.

آهاااای با شما هستم قیافه های مهمانهای این روزهایتان را خوب به خاطر بسپارید شاید دیگر سالی به دوازده ماه آنها را نبینید.

پس به امید دیدار تا چهار سال آینده.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند