منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۲
شناسه خبر: 306066
گروه :خبر
c

فرمانده سپاه کیش گفت: باید با تکیه بر نیروها و سرمایه های درونی خود دست به دست هم اقتصاد مقاومتی را جامه عمل بپوشانیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، حسن صنعتکاران فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش در مراسم تکریم و معارفه برخی از مسئولان رده ها و حوزه های بسیج بااشاره به نامگذاری هر سال به نام یک مأموریت گفت: امسال سالی است که اقتصاد مقاومتی بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری همراه با اقدام و عمل ذکر شده است.

 
وی افزود: اقدام و عمل موضوعی است که همه گرفتاریهای مردم جامعه به خاطر رعایت نکردن آن است. ایران کشوری است دارای جمعیت جوان و تحصیلکرده و آماده جهش در توسعه و دارای منابع طبیعی نفت و گاز و معادن معدنی بسیاری است اما خیانت های دشمنان و تحریم های ناجوانمردان مشکلاتی را فراهم کرد که دشمن تصور می کرد این مشکلات برای کشور ما حل نشدنی است.

 
صنعتکاران تاکید کرد: با وجود تحریم های دشمنان تحریم ها و تهدیدها تبدیل به فرصت و پیشرفت های بزرگ برای کشور شد و ایران اسلامی با رعایت خطوط قرمز نظام در مذاکرات هسته ای شرکت کرد اما بد عهدی دشمنان نشان داد که با مذاکرات مشکلات برطرف نمی شود.

 
وی با اشاره به اینکه دشمن توان تحمل پیشرفت ایران اسلامی را ندارد اظهار کرد: دشمن به بهانه های مختلف تحریم های جدیدی علیه ملت ایران به کار بسته است و تا مظلوم هست، جمهوری اسلامی هست این ظلم ظالمان و مبارزات ادامه دارد.

 
فرمانده سپاه کیش تصریح کرد: اگر به نیروهای درونی و سرمایه های داخلی کشور در اقتصاد مقاومتی متکی نباشیم نمی توانیم پای اعتقادات خود بایستیم. باید همه دست در دست هم در حد توان و مسئولیت های خود اقدام کرده و اقتصاد مقاومتی را جامه عمل بپوشانیم تا مشکلات حل شود.

 
وی با بیان اینکه امروز روزی نیست که نگاه ما به بیرون از کشور باشد خاطر نشان کرد: هر زمان نگاه ما به بیرون بوده ثمری جز شکست و تحقیر و وابستگی برای ملت ایران نداشته است.
در این مراسم فرمانده هان حوزه های خواهران و برداران کیش تکریم و فرماندهان جدیدمعارفه شدند.

 
مسئولان فرهنگی، نیروی انسانی ، بازرسی و اطلاعات و عملیات نیز با تکریم نفرات حاضر تغییر کرده و مسئولان جدید معرفی شدند.

 
حسن صنعتکاران فرمانده ناحیه مقاومت سپاه کیش اظهار امیدواری کرد مسئولان و فرمانده هان تکریم و معارفه شده در مسئولیت های جدید خود با استعانت از خداوند متعال و با بهره گیری از توانمندی خود گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب( مدظلله العالی) موفقیت روزافزون را شاهد باشند.

 
این مراسم با حضور حجت الاسلام میثم فراشی مسئول عقیدتی سیاسی، حسن صنعتکاران فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش، فرمانده هان حوزه ها و پایگاه های مقاومت، مسئولان رده های مختلف بسیج و جمعی از بسیجان برگزار شد.

 
در پایان مراسم از مسئولان و فرماندهان با اهداء لوح و هدایایی از سوی فرماندهی ناحیه تکریم و تقدیرشد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور