منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۷
شناسه خبر: 176739
گروه :خبر
13920229171337459549733

نماینده مردم مرکز هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت:اگر به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) عمل شده باشد و تمام تحریم های که بر ما اعمال شده،لغو شود می توان گفت مذاکرات موفق و به نفع ما بوده است.

ابوالقاسم جراره، نماینده مردم بندرعباس، قشم،بندرخمیر و حاجی آباد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی  هرمز با بیان اینکه در مذاکره با پنج عضو شورای امنیت توانستیم حقانیت کشورمان را به اثبات برسانیم، گفت:طبق بیانیه لوزان باید تحریم هایی که علیه کشور تحمیل شده برداشته شود؛ هرچند که لغو تحریم ها نقد نیست و باید همچنان منتظر ماند.

وی با بیان اینکه ما امتیازات زیادی داده ایم و اندک امتیازاتی هم شاید گرفته باشیم، اظهار کرد:به دشمنان و وعده هایشان نمی توان خوشبین بود چرا که تاکنون اتفاق خاصی نیافتاده که فرصتی را برای کشور ایجاد کند.

 

جراره با اشاره به هدایتگری های مقام معظم رهبری (مدظله العالی)در بحث هسته ای افزود:رهبر انقلاب بارها دیدگاه هایشان را  مبنی بر  مصالح ملی و منافع نظام مطرح کرده اند اما مهم تر از همه عمل به نشانه گذاری و دیدگاههای ایشان است.
وی با بیان اینکه رهبر انقلاب تاکید دارند که ما باید هسته ای بمانیم و تمام تحریم ها باید برداشته بشود، یادآور شد:آیا پس از مذاکرات تحریم ها به معنای واقعی برداشته می شود و آب سنگین اراک و فردو باقی می ماند؟

نماینده مردم بندرعباس تاکید کرد: اگر به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) عمل شده باشد و تمام تحریم های که بر ما اعمال شده، برداشته شود می توان گفت مذاکرات موفقی بوده و به نفع ما تمام شده است.

وی با بیان اینکه مردم همیشه همراه بودند و به مصلحت نظام توجه می کنند، عنوان کرد: ملت ما تمام سختی ها را درک می کنند و به دنبال راه چاره هستند و تقاضای دارند که به مشکلات نگاه درستی شود.

جراره تصریح کرد: اشکالاتی مدیریتی و نبود شفاف سازی مناسب باعث نگرانی مردم از وضعیت موجود شده لذا لازمه همراهی مردم  اطلاع رسانی دقیق است.

وی با اشاره به ظرفیت های انسانی و منابع طبیعی موجود در کشور اظهار کرد: با مدیریت مناسب و استفاده بهینه از امکانات می توانبی نیاز از دنیا و بدون توجهه به تحریم ها کشور را اداره کرد.

 

نماینده مردم بندرعباس در مجلس  با اشاره به قدرت ایران در منطقه خاطر نشان کرد: در طول مذاکرات دشمن سعی کرد تا امنیت اسرائیل را منطقه حفظ کند، اما جمهوری اسلامی ایران اجازه نخواهد داد که منطقه برای اسرائیل امن شود و قاطعانه  آن را کشوری غاصب می داند.

 

انتهای پیام/م

 

 

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی