منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۸
شناسه خبر: 279957
گروه :خبر
13940806000774_PhotoA

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه اکنون در سوریه روند میدانی با امتداد قدرت سیاسی در دستان ماست گفت: ما همواره از تسلط تفکر غرب آسیب دیده‌ایم، هویت و منزلت ما همیشه توسط کسانی که حامیان اندیشه غرب بودند از بین رفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه صبح امروز در نشست 3 هزار نفری مسئولان بسیج دانشجویی گفت: دشمن در موقعیت جدید می‌خواهد مدل دوستی و دشمنی را عوض کند و از خود چهره موجه نشان دهد و بر سرنوشت اقتصاد، سیاست، علم و صنعت ما دوباره وارد شود. نقطه خطر اینجاست.
سلامی افزود: در حوزه قدرت دریایی مواجهه گزینه‌های روی میز ما با آمریکا را به شکل نمونه با زانو زدن سربازان آمریکایی در مقابل برادران با اخلاص سپاه دیدید.
وی تاکید کرد: امروز هر میز مذاکره‌ای را که می‌بینید، مدل توزیع قدرت جهان است، در اکثر این میزها ایران به‌عنوان قدرت محور در یک سو و قدرت‌های بزرگ دیگر، در سوی دیگر قرار دارند.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: امروز در سوریه روند میدانی با امتداد قدرت سیاسی در دستان ماست.

سلامی گفت: ما همواره از تسلط تفکر غرب آسیب دیده‌ایم، هویت و منزلت ما همیشه توسط کسانی که حامیان اندیشه غرب بودند از بین رفته است.

وی افزود: همه مصیبت ما زمانی است که دشمن را دوست فرض کردیم و فریب لبخند فریبکارانه دشمن را خوردیم.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: ما شاهد تغییر قدرت هوایی در جهان هستیم، پهپادهایی داریم که 3 هزار کیلومتر شعاع عمل آن است و می‌تواند 6 هزار کیلومتر بدون فرود تصاویر دشمن را ارسال کند. این پهپادها به تدریج سقف‌های بالاتر را به خود اختصاص خواهد داد.
وی گفت: در حوزه موشکی نیز ما در اوج تحریم توانستیم موشک‌های دقیقی به آسمان بفرستیم آن هم درحالی که هیچ چیز برای ساخت موشک نداشتیم. تنها باور جوانان ما بود که ما را به قدرت موشکی در جهان تبدیل کرد؛ یک تحول فناورانه که شاید تنها در دو ارتش آمریکا و روسیه می‌توان دید.

ادامه دارد…

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است