منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۳
شناسه خبر: 256124
گروه :خبر
181636901

به گزارش سرویس چند رسانه ای هرمز:در اکتبر امسال، یک زوج ساکن کالیفرنیا به خاطر قابلیت WiFi Assist (امکانی که در صورت ضعیف بودن سیگنال وای فای، دستگاه را به شبکه LTE انتقال می دهد و دیتای آن را به میزان وحشتناکی مصرف می کند) در iOS 9، اپل را به دادگاه کشاندند.

حالا در پرونده ای مشابه، این کمپانی مجددا و به درخواست یک شرکت حقوقی به نام Berman Sobol Shapiro LLP به دادگاه فراخوانده شده تا پاسخگوی شکایت آن در مورد مصرف بالای دیتا در iOS باشد.

این شرکت حقوقی مدعی شده که آیفون 5 و آیفون 5 سی که از نسخه های 6 و 7 سیستم عامل موبایلی اپل بهره می برند، بدون ارائه هیچگونه هشداری از وای فای به شبکه LTE سوئیچ می کنند.

البته اپل در ماه سپتامبر 2012 پچ مربوط به این باگ را برای مشتریان ورایزن ارائه کرد و حالا شاکی جدید مدعی شده که ارائه پچ مورد نیاز کاربران At&t دو سال طول کشیده و اپل نتوانسته در این مدت مشکل را مرتفع نماید.

شاکی همچنین اظهار داشته که چنین اقدامی از سوی اپل مغایر با قوانین حمایت از مصرف کنندگان در کالیفرنیا و به خصوص «قانون رقابت غیرمنصفانه، قانون مربوط به جبران های حقوقی برای مصرف کنندگان و قانون تبلیغات نادرست» است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی