منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱
شناسه خبر: 239604
گروه :خبر
com.nim_.kat_-150x150

به گزارش سرویس چند رسانه ای هرمز:دیگر دورانی که برای یادگیری دروس، مجبور به رفتن به مدرسه و مچاله شدن پشت نیمکت های غیراستانداردش بودیم به سرآمده؛ این روزها با داشتن یک تلفن هوشمند، حالا کلاس های درس هستند که به موبایل های ما می آیند و مباحث مختلف را به ما آموزش می دهند. […]

Nimkat
به گزارش سرویس چند رسانه ای هرمز:دیگر دورانی که برای یادگیری دروس، مجبور به رفتن به مدرسه و مچاله شدن پشت نیمکت های غیراستانداردش بودیم به سرآمده؛ این روزها با داشتن یک تلفن هوشمند، حالا کلاس های درس هستند که به موبایل های ما می آیند و مباحث مختلف را به ما آموزش می دهند. نیمکت، اپلیکیشنی برای آموزش مجازی به دانش آموزان مقطع دبیرستان و کنکوری هاست.

با ورود به محیط زیبا و گرافیکی نیمکت، تعداد قابل توجهی ویدئوی آموزشی از دروس مختلف برای پایه های اول، دوم و سوم دبیرستان را مشاهده خواهید کرد. بنابراین اگر دانش آموز دبیرستانی هستید یا برای کنکور می خوانید، مطمئن باشید که مبحث مورد نیازتان را در نیمکت خواهید یافت.

ویدئوها بسته به نوع مطلب درسی، چه شیمی و چه فیزیک در دسته بندی های منظمی قرار گرفته اند. به طور مثال با ورود به منوی شیمی اول دبیرستان، کلیه سرفصل های درس را مشاهده کرده و با یک اشاره به ویدئوی بخش مورد نظرتان وارد خواهید شد. همچنین در بخش “نیمکت من” قادرید ویدئوهای مورد علاقه تان را برای دسترسی آسان تر جمع آوری کنید.

ویدئوها را می توانید به صورت آنلاین تماشا کرده، یا اینکه با دانلود و ذخیره سازی در اپلیکیشن سر فرصت به بررسی آنها بپردازید. خوشبختانه ویدئوهای نیمکت با وجود زمان طولانی، کم حجم اند و با سرعت های پایین اینترنت هم مشکلی در مشاهده آنها نخواهید داشت.
Nimkat-1
کلیه این دروس توسط دبیران مجرب کشور همراه با صدایشان روی یک تخته سیاه مجازی تدریس می شود. بنابراین با دیدن ویدئوها تجربه ای همانند نشستن در سر کلاس را خواهید داشت، با این تفاوت که این بار شمائید که زمان کلاس را تعیین می کنید.

نیمکت اپلیکیشنی رو به گسترش است، بنابراین اگر احساس می کنید که توانایی ساخت ویدئوهای آموزشی را دارید کافیست تا به وبسایت نیمکت مراجعه کرده و با ثبت ویدئوهای خود، در تکامل آن سهیم باشید.

اگر تا به حال آموزش الکترونیکی را امتحان نکرده اید، مطمئنا کار با اپلیکیشن نیمکت شروع خوبی برایتان خواهد بود. این اپلیکیشن آموزشی را می توانید با حجمی حدود ۴ مگابایت به رایگان در گجت های اندرویدی خود داشته باشید.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد