منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۷
شناسه خبر: 206463
گروه :خبر
111

فرماندار سیریک گفت: نخستین کارخانه تولید غذای دام ، طیور و آبزیان شرق استان با هدف تولید غذای دام و طیور اشتغالزایی ،رونق بازار کسب و کار ، سهولت دسترسی غذای مورد نیاز مزارع پرورش میگو و دام و طیور در شهرستان سیریک راه اندازی شده است.

به گزارش  شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،سعیدالله مبارکی در حاشیه بازدید از این کارخانه افزود: این کارخانه در زمینی به مسافت یک هکتار با زیر بنای 3 هزار متر مربع با سرمایه گذاری یک میلیارد و 400 میلیون تومانی بخش خصوصی با ظرفیت تولید روزانه 80 تن مشغول فعالیت است.

 

این مسئول ابراز داشت: در حال حاضر در این کارخانه تعداد 20 نفر از نیروهای بومی شهرستان به همراه 4 نفر کادر اداری در دو نویت صبح و عصر مشغول فعالیت می باشند.

 

فرماندار سیریک بیان کرد: باتوجه به اینکه شهرستان سیریک دارای موقعیت های مساعد سرمایه گذاری در بخش های صید و صیادی ، آبزی پروری ، پرورش میگو ، پرورش دام و کارخانه ها و کارگاه های و صنایع کوچک تبدیلی و زوده بازده در کنار دیگر مشاغل برخوردار است فرصتی بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری و اشتغالزایی و کسب درآمدهای خوب درا می باشد.

 

وی اضافه کرد: این کارخانه قابلیت تامین غذاهای دام ، طیور و آبزیان سطح استان و حتی ارسال به سایر نقاط کشور و در صورت لزوم صادرات به خارج از کشور با توجه به خط تولید مدرن و دستگاههای پیشرفته و مجهز برخوردار است.

 

انتهای پیام/س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور