منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۱
شناسه خبر: 339785
گروه :خبر
DSC_3532

همزمان با هفته بهزیستی و با حضور مسئولین، پایگاه سلامت روان اجتماعی شهرستان ابوموسی افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  نافذ آنلاین، همزمان با هفته بهزیستی، اولین پایگاه سلامت روان اجتماعی ابوموسی با حضور معاون فرماندار، بخشدار مرکزی، روحانیون و دیگر مسئولین شهرستان افتتاح شد.

اسماعیل ولی زاده سرپرس اداره بهزیستی شهرستان ابوموسی در مراسم افتتاحیه این پایگاه گفت: جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی تشکلی است مردمی متشکل از گروهی از اشخاص حقیقی و داوطلب که با رعایت مقررات مربوطه تاسیس شده و در جهت افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه و افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی فعالیت می کند و غیرانتفاعی، غیرسیاسی و عضوپذیر می باشد.

سرپرست اداره بهزیستی ابوموسی اظهار داشت: هدف کلی جمعیت همیاران سلامت روان، ارتقای سطح سلامت روانی، اجتماعی و ظرفیت سازی و توانمندسازی مردم منطقه و محله از طریق آموزش و تمرین مهارتهای زندگی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی می باشد.

ولی زاده افزود: جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی در زمینه های مختلف آموزش آسیبهای اجتماعی (پیشگیری از اعتیاد – مهارتهای زندگی- آموزش خانواده – آموزش پیش از ازدواج- پیشگیری از معلولیتها و مشاوره) فعالیتهای ورزشی و اوقات فراغت- برگزاری نمایشگاهها و همایش های مختلف- فعالیتهای فرهنگی و هنری- برنامه های مذهبی و اشتغال و کارآفرینی فعالیت می کند.

وی تصریح کرد: تمامی اقشار جامعه از جمله دانش آموزان، دانشجویان، بانوان، کارمندان و کارگران می توانند عضو این جمعیت شوند و از برنامه ها و خدمات این پایگاه استفاده کنند.

همچنین در این مراسم خانم دکتر حسنیه نجات زاده به عنوان مسئول پایگاه سلامت روان اجتماعی ابوموسی معرفی شد.

شایان ذکر است که در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدیه از تلاشها و زحمات دو تن از فعالین جمعیت همیاران سلامت روان ابوموسی تجلیل شد.

DSC_3540 DSC_3541 DSC_3546 DSC_3551 DSC_3558 DSC_3561 DSC_3566 DSC_3571

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان