منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۳
شناسه خبر: 326023
گروه :خبر
13950221000813_PhotoA

سخنگوی ائتلاف عربستان قرار داده شدن این ائتلاف در لیست سیاه توسط سازمان ملل را محکوم کرد و مدعی شد گزارش اعلام شده در این رابطه «متناقض» است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «احمد عسیری» سخنگوی ائتلاف عربی حمله کننده به یمن گزارش سازمان ملل درباره این ائتلاف را محکوم کرد.

عسیری در اولین واکنش به قرار دادن ائتلاف مذکور در لیست سیاه توسط سازمان ملل اعلام کرد: گزارش سازمان ملل متناقض است و تمامی جوانب را در نظر نگرفته است.

وی در ادامه گفت: سازمان ملل به موجب قعطنامه 2216، شریک این ائتلاف به شمار می‌رود.

عسیری در ادامه مدعی شد: مهمترین اهداف این ائتلاف حمایت از ملت یمن از جمله کودکان در مقابل اقدامات شبه‌نظامیان حوثی با تشکیل یک دولت مشروع بوده است که در جامعه بین‌الملل به رسمت شناخته شود و این همان چیزی است که قطعنامه 2216 بر آن تاکید دارد.

دبیر کل سازمان ملل روز پنجشنبه هفته گذشته (دوم ژوئن) با اشاره به کشته شدن کودکان در حملات ائتلاف سعودی در یمن، این اتحاد نظامی را در فهرست سیاه قرار داد (جزئیات بیشتر).

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است