منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۲
شناسه خبر: 335444
گروه :خبر
13950414000178_PhotoA

وزارت خارجه آمریکا در اولین واکنش به انفجار «جده» عربستان مقابل کنسولگری آمریکا گفت که در حال همکاری با عربستان برای رسیدن به اطلاعات بیشتر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، یکی از سخنگویان وزارت‌ خارجه آمریکا اعلام کرد که واشنگتن از انفجاری که در «جده» عربستان به وقوع پیوسته آگاه است و در حال همکاری با مقامات سعودی برای جمع‌آوری اطلاعات بیشتر است.

خبرگزاری رسمی عربستان (واس) گزارش کرد، یک عامل انتحاری اوایل روز دوشنبه (امروز) در انفجاری مقابل کنسولگری آمریکا در دومین شهر بزرگ عربستان سعودی، کشته شد و همچنین به زخمی شدن دو نفر دیگر منجر شد.

طبق گزارش وبگاه روزنامه جروزالم‌پست اسرائیل، این اولین بمب‌گذاری در ظرف چندین سال اخیر است که عاملان آن به دنبال هدف قرار دادن اتباع خارجی در عربستان سعودی بودند.

سفارت آمریکا در عربستان تأیید کرد که هیچ یک از کارکنان سفارتخانه آمریکا کشته یا زخمی نشده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است