منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۸
شناسه خبر: 220789
گروه :خبر
همایش 7

با همت تعاونی های فعال در سطح شهرستان بستک اولین همایش تعاونگران بستک با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، تعاونگران شهرستان و آحاد مردم بستک در محل سالن پیامبر اعظم برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، بهرام فولادچنگ رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در حاشیه همایش ضمن گفتگویی با خبرنگار جهانگیریه ، ظرفیت های بخش تعاون در شهرستان را مورد توجه قرار داد و عملکرد این بخش را تشریح کرد. فولادچنگ گفت: حدود 70   درصد جمعیت شهرستان عضو تعاونی ها هستند و تعاونی های شهرستان بیش از 95 درصد تولیدات بخش طیور، 95 درصد تولیدات پوشاک و 60 درصد صنایع کوچک فعال در شهرستان را تأمین می کنند.

 

 

وی خاطرنشان کرد در 2 سال اخیر 173 شغل توسط 14 تعاونی تولیدی جدید التأسیس شهرستان ایجاد شده و سهم اشتغال تعاونی ها در کل اشتغال شهرستان، 5 درصد می باشد. وی توجه به تعاونی های تولیدی و جذب علاقه مندان به سرمایه گذاری در این بخش را از اهم برنامه های اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی بستک تشریح کرد.

 

 

در بخش دیگر این همایش ظرفیت های سرمایه گذاری در بخش تعاون شهرستان بستک معرفی شد. صنایع وابسته به پوشاک، طیور، سوغات و صنایع کوچک از جمله این ظرفیت ها بود.

 

 

همچنین در این همایش از 6 تعاونی برتر شهرستان تجلیل شد و 40 نفر از کارکنان نمونه تعاونی ها معرفی و تجلیل شدند. همچنین دستگاه های اجرایی نمونه در صدور مجوز برای تعاونی ها و حامیان و یاوران این بخش در شهرستان بستک با حضور نجفی معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، امام جمعه شهرستان، معاون فرماندار و سایر مسئولین معرفی و تجلیل شدند.

 

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی