منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴
شناسه خبر: 198527
گروه :خبر
360116_359-660x330

اولین محک آتش نشانی شهر کوشکنار با اعزام زود هنگام تیم آتش نشان و مهار به موقع آتش نمره قبولی را در کارنامه خود به ثبت رساند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، عبدالله روگا کارشناس آتش‌نشانی شهر کوشکنار در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر گفت: پس از حدود دو سال این اولین واقعه آتش سوزی در شهر کوشکنار بوده که پس از اعلام از سوی مردم ماشین آتش‌نشانی در کمتر از چند دقیقه خود را به محل حادثه رساند و توانست از توسعه آتش سوزی جلوگیری کند و در اقدامی جمعی با کمک مردم آن را مهار کند.

 

روگا افزود : این حادثه در حیاط خلوت یکی از ساکنین شهر کوشکنار اتفاق افتاده بود که منجر به وارد آمدن خسارت به سه بوته نخل قدیمی شد که در صورت توسعه آتش می‌توانست دامنه گسترده تری را دچار آسیب کند.

 

کارشناس آتش نشانی کوشکنار خاطر نشان کرد: در مهار آتش نباید نقش مردم را از یاد برد و همکاری آنان هم در اطلاع رسانی به موقع و هم هنگام حضور ما سرعت عمل را بالا برد و تما توانستیم با کمک مردم این آتش را مهار کنیم.

 

روگا در پاریان یادآور شد: خدا را شکر برای مقابله با حوادث معمولی امکانات نسبتاً خوبی در اختیار داریم اما برای مقابله با حوادث بزرگ امکانات فعلی جوابگو نمی‌باشد و باید برای توسعه امکانات امداد و نجات و آتش نشانی چاره جدی اندیشیده شود.

 

انتهای  پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان