منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸
شناسه خبر: 180778
گروه :خبر

باشگاه فوتبال واتفورد، عصر امروز با برتری برابر تیم برایتون در لیگ دسته قهرمانی انگلیس، توانست بار دیگر به لیگ برتر جزیره صعود کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا این تیم امروز در هفته چهل و پنجم لیگ دسته قهرمانی انگلیس، میهمان برایتون بود که با گل های ماتج ویدرا و تروی دینی توانست حریف خود را شکست دهد و با 88 امتیاز، صعود خود به طور مستقیم را به لیگ برتر جزیره قطعی کند. گفتنی است از بین تیم های بورنموث، میدلزبورو و نورویچ یک تیم دیگر به طور مستقیم به لیگ برتر صعود خواهد کرد. در حال حاضر بونموث با 44 بازی 84 امتیازی است و میدلزبورو با 84 و نورویچ با 83 امتیاز از 45 بازی در تعقیب این تیم هستند.

همینطور در رده های پنجم و ششم جدول نیز به ترتیب ایپسویچ تاون و دربی کاونتی قرار دارند. علاوه بر دو تیمی که به طور مستقیم به لیگ برتر صعود خواهند کرد، تیم های سوم تا ششم با انجام بازی های پلی آف بعد از اتمام لیگ، تیم دیگری که سهمیه حضور در لیگ برتر را دریافت می کند را مشخص خواهد کرد.
گفتنی است که واتفورد پیش از این در فصل های 1999/2000 و 2006/2007 در لیگ حضور داشته که در هر دو فصل سقوط کرده است. آن ها پس از 8 فصل، دوباره به لیگ برتر جزیره بازگشته اند. البته واتفورد برای قهرمانی  در لیگ هنوز به پیروزی در بازی آخر نیاز دارد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی