منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۴
شناسه خبر: 198281
گروه :خبر
کارگروه پنجشنبه بازار

رئیس اداره کار ،رفاه و امور اجتماعی گفت : پنجشنبه بازار بستک در مورخ 18 تیر ماه سال جاری بنا به مصوبه جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بستک افتتاح میشود .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، بهرام فولاد چنگ رئیس اداره کار ، رفاه و امور اجتماعی در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه گفت :  در  جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بستک و بدلیل رکود در وضعیت اقتصاد شهرستان و ایجاد اشتغال مقرر گردید در هفته آینده پنج شنبه 18 تیرماه این امر تحقق یابد .

 

وی گفت : احداث پنجشنبه بازار گامی بلند برای توسعه و رونق اقتصادی بستک است .
فولادچنگ  گفت : این پروژه که بیش از پنج سال به دلایل مختلف راکد مانده بود ، با همت اعضای کارگروه اشتغال در کم تر از سه ماه و با پیش بینی و رفع موانع و مشکلات صورت پذیرفت .

 

فولادچنگ این بازار را کانال مناسبی جهت معرفی تولیدات خانگی و محصولات کشاورزی ، دامپروری و صنایع دستی به مصرف کنندگان دانست و افزود ساماندهی مشاغل خانگی و حمایت از تولید کنندگان کوچک یکی از اهداف مهم این طرح است.
وی در ادامه افزود : برای تحقق این امر حمایت قاطع همه مسئولین و مردم شریف بستک مشوق همیشگی ما برای احداث پنجشنبه بازار بود که امیدواریم  این امر برای حمایت از تولید کننده و مصرف کننده کمک شایانی نماید .
لازم به ذکر است پنجشنبه بازار بستک با هدف عرضه محصولات تولیدی و مشاغل خانگی در محل بازار ماهی فروشان و با عرضه تولیدات کشاورزی و دامی ، صنایع دستی و اقلام ضروری که هجدهم تیر ماه رسماً شروع به کار خواهد کرد .

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی