منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۱
شناسه خبر: 324357
گروه :خبر
IMG_0107_5601
 

معاون فرمانداری حاجی آباد:

اوقات فراغت شامل تمامی ارکان جامعه می شود

معاون فرمانداری شهرستان حاجی آباد گفت: اوقات فراغت شامل تمامی ارکان جامعه می شود و فرهنگ سازی زیربنای توسعه کشور است و تا فرهنگ سازی نداشته باشیم کشور پیشرفت نمی کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم حاجی آباد، علیرضا میرزاده معاون فرمانداری شهرستان حاجی آباد در نشست کارگروه اوقات فراغت این شهرستان گفت : اوقات فراغت شامل تمامی ارکان جامعه می شود و فرهنگ سازی زیربنای توسعه کشور است و تا فرهنگ سازی نداشته باشیم کشور پیشرفت نمی کند.

میرزاده اظهار کرد: فضای مجازی دارای تهدید و فرصت هایی است که می توان با پژوهش و تحقیق به جای اینکه یک تهدید باشد به عنوان یک فرصت استفاده کرد.

معاون فرمانداری حاجی آباد باعنوان اینکه باید از فضای مجازی درست استفاده شود افزود: اگرخانواده اصلاح شود جامعه نیز اصلاح می شود و القاء هنجارهای فرهنگی دارای ظرافت خاصی است که به زور نمیشود آن را به جامعه تحمیل کرد.

میرزاده خاطر نشان کرد: فضای مجازی ابزاری برای انتقال اطلاعات است و بستگی دارد خودمان چگونه استفاده کنیم و استفاده صحیح و آموزش آن به جامعه رمز موفقیت و تبدیل تهدید به فرصت است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور